Anamur belediyesi dezenfekte çalışması

Anamur belediyesi dezenfekte çalışması

Anamur Belediyesi ekipleri tüm dünyada tedirginliğe neden olan korona virüs tehdidine karşı, resmi kurumlar başta olmak üzere tüm ilçe genelinde ilaçlama, dezenfekte çalışmalarına başladı.
Bu haber 2020-03-17 12:12:48 eklenmiş

Kamu  Kurumlarının  bulunduğu Kaymakamlık  binasını  ve Adliye  Sarayında yapılan dezenfekte çalışmalarında, kamu kurumlarında çalışanlar, kaymakamlık  bahçesinde  beklediler.
Anamur  Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın talimatları doğrultusunda  Park Bahçeler Müdürlüğü  ve Temizlik İşleri  Müdürlüğü ekipleri, özel kıyafetler giyip, maske takarak ilçe genelinde çalışma başlattı. Ekipler, resmi kurumlar, kahvehaneler, okullar vb.  kalabalık alanlarda ilaçlama ve dezenfekte çalışmaları yaptı.

Halk sağlığını tehdit eden diğer virüslere karşı önlem aldıklarını belirten Belediye Başkanı Kılınç "Son günlerde korona virüsü tüm dünyada gündemde. Biz de ilçemiz  sağlığı ve huzuru için tedbirlerimizi bir üst seviyeye çıkardık. Halkımızın yoğun olarak kullandığı alanlarda dezenfekte işlemlerine başladık.  Belediye ekiplerimiz düzenli olarak çalışmalara devam edecek." diye konuştu.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SAĞLIK haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA