Başkan Seçer’den,İlçe belediyelerine işbirliği çağrısı

Başkan Seçer’den,İlçe belediyelerine işbirliği çağrısı

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Mart ayı ikinci bileşim toplantısında Corona virüs salgınıyla ilgili önlemleri anlatan Başkan Seçer, salgının etkisi geçene kadar su borcundan dolayı su kesintisi yapmayacaklarını, borç nedeniyle suyu kesilen meskenlere de yeniden su vereceklerini açıkladı.
Bu haber 2020-03-14 11:20:26 eklenmiş

Başkan Seçer, ilçe belediyelerine  de birlik  çağrısı  yaparak,bu süreçte ilçe belediyeleri ve diğer kamu kurumlarıyla işbirliğinin önemli olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

“İlçe belediye başkanlarımızın özel kalemlerine arkadaşlarımız ulaşacak. Belediyelerimiz bu konuda temsilci gönderirse bir değerlendirme toplantısı yapmalarını arzu ediyoruz. İşbirliği içerisinde götürelim. Diğer kamu kurumları ile işbirliğini sürdürüyoruz. Geçtiğimiz günlerde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile işbirliği için karar aldık, hazırlıklarımızı yaptık. Okullar tatil oldu ama biz yine bu süreç içerisinde rutin bazı çalışmalar yapacağız. Örneğin merkez ilçelerimizde 10 ayrı okulumuzda bugün ilaçlama yapılıyor. Yapılmaya devam edecek. Her ortamda, her platformda yurttaşlarımızı uyarmak zorundayız. Sürekli kamuoyuna mesaj verme imkanı buluyoruz. Bu süreci beraberce aşacağız. Önce itidal, panik yapmamak gerekiyor. Tedbiri elden bırakmadan, sakin bir şekilde uhuletle ve suhuletle bu zorlu süreci hep birlikte aşacağız.”

 

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA