MUZ-BİR Yönetiminde görev bölümü

MUZ-BİR Yönetiminde görev bölümü

Kısa süre önce yapılan genel kurulda Anamur Muz Üreticileri Birliği(Muz-Bir) Başkanlığına seçilen Feyzi Türkay, ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirerek görev bölümü yapıldı.
Bu haber 2020-03-14 10:49:14 eklenmiş

Anamur Muz Üreticileri Birliği’nin yetki ve görevlerinin anlatıldığı toplantıda, Yönetim Kurulu Üyelerinin kendi aralarında yaptığı oylama ile Hüdaver Ergir Başkan Yardımcılığı’na seçilirken, Veli Kılınç ise Muhasip Üye olarak 4 yıllığına görevlendirildi.
Toplantının ardından Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileğinde bulunan MUZBİR Başkanı Feyzi Türkay; 
“Genel Kurulda yetki verilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. En baştan şunu belirtmek istiyorum: Burada hepimiz farklı siyasi görüşlerden ancak tüm siyasi partilere eşit mesafede insanlar olarak Anamur ortak paydasında buluşmak ve Anamurlu üreticiler ve Anamur Muzu'na sahip çıkmak ve geliştirmek üzere bir araya geldik. Birlik Tüzel Kişiliği olarak hiç bir siyasi partinin taraftarı değildir. İnşallah kısa süre içerisinde kurumsal ve idari yapılanmamızı tamamlayarak saha çalışmalarına başlayacağız. Tescili alınmış, aroması, tadı, kokusu tüm Türkiye'ye nam salmış Anamur Muzu’nun, üretimin başlangıcı olan seradan tüketicinin sofrasına ulaşana kadar takibini ve kontrolünü sağlayacak, kalite standardını ithal muzdan daha üst seviyeye getirecek ARGE çalışmalarını başlatacağız. İlgili Bakanlıklarla Anamurlu Üreticilerimiz arasında her anlamda elçi vazifesi görerek üretim, yatırım, gübre, enerji gibi maliyeti arttıran etkenlerle ilgili Anamurlu Üreticilerin ve yerli üretimin menfaatine yönelik çalışmalarımızı da en etkin şekilde sürdüreceğiz’’ Dedi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA