TÜRKAV'dan İstiklal Marşı Ödülü

TÜRKAV'dan İstiklal Marşı Ödülü

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı(TÜRKAV) Anamur Şubesi tarafından düzenlenen “ İstiklal Marşı Okuma yarışması” ında dereceye girenlere ödülleri verildi.
Bu haber 2020-03-14 10:41:19 eklenmiş

Anamur Belediye Meclis Salonun da gerçekleşen törene Anamur Belediye Başkan Vekili Nilgün Ayhan, Belediye Başkan Yardımcısı Türkan Kasapoğlu, TÜRKAV Başkanı Adnan Tufan, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, Anamur Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Ateş Katıldı.
Tören de konuşan TÜRKAV Başkanı Adnan Tufan  dereceye giren öğrencileri tebrik etti.  Tufan “ En büyük amacımız gençlerimize vatan, millet, bayrak sevgisini aşılamaktı. Şu tabloya bakıyorum ve görüyorum ki bizler bu konuda başarılı olmuşuz. Gençlerimizi tekrardan tebrik ediyorum dedi.
Belediye Başkan Yardımcısı  Türkan Kasapoğlu “ Mehmet Akif’in yolunda ilerleyen,  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceğimizi emanet ettiği, yüreği vatan sevgisi ile çarpan gençlerimizi  tebrik ediyorum, yolları bahtları açık olsun.” Diyerek öğrencileri tebrik etti.
Lise ve ortaokul düzeyinde iki kategoriden oluşan yarışmada,
Liselerarası yarışmada; Nisa Nur  Şeref  birinci  gelirken, ikinciliği M.Barış Pınar, Emine  Doğan ise üçüncü oldu.
Ortaokullarda  ise; Birincilik ödülünü  Belinay  Tel,Enes  Buğday  ikinci, Melike Kiraz Yiğit  ise üçüncülük  ödülü  aldı.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA