Muz Üreticisi Ayhan: “Muz-Bir kimseye hakaret etme yeri değil”

Muz Üreticisi Ayhan: “Muz-Bir kimseye hakaret etme yeri değil”

iş insanı Ali İlhan Ayhan, kısa süre önce yapılan Muz-Bir Kongresinden bir gün önce , Birliğin resmi sitesinden bir siyasi partiyle ilgili yapılan paylaşımlara sert tepki gösterdi.
Bu haber 2020-03-12 14:14:54 eklenmiş

Sivil Toplum Örgütlerinin  siyaset üstü  olduğunu kaydeden  Muz Üreticisi  Ali İlhan Ayhan;”Anamur Muzunun ürün kalitesini iyileştirmek, pazara geçerli norm ve standartlara uygun ürün sevk etmek ve ürünlerin ulusal Pazar payını artıracak çalışmalarda bulunmak, ithal muza rekabet edebilir hale gelmek için kurulmuştur.
MUZ-BİR,   üye sayısı bakımından ve ürün değeri bakımından Ülkemizdeki önde gelen Üretici Birliklerinden bir tanesidir.
MUZ-BİR’in  görevi  Anamur  muzunun  üretiminin  ve pazarlamasının  artırılması için  çalışma yapmak, Ekvador başta olmak  üzere,Panama,Kosta Rika  gibi  ülkelerden  ithal edilen Muz’a karşı  önlem alınmasında etkin olmaktır.
Ancak, bir önceki  MUZ-BİR  Başkanı, Birliğin  resmi  sosyal  medya  hesabından  tüm üyelerin tepkisini  çeken,  haddini aşan  talihsiz bir açıklama  yapmıştır.
Aynı hesaptan Anamurlulardan ve tüm üyelerden özür dilemesi gerekmektedir. Üreticiler olarak beklentimiz budur. Birliğimizde farklı siyasi görüşten üreticiler MUZ-BİR çatısı altında, birliktelik içerisinde  sorunları  çözmektir.” Diyerek  yeni seçilen  yönetime  başarılar diledi.

ETİKETLER : muz-bir ali ilhan ayhan
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA