Kahvecioğlu” Tek Yükünüz Çicek olsun”

Kahvecioğlu” Tek Yükünüz Çicek olsun”

İYİ Parti Anamur İlçe ve Kadın Kolları Başkanlığı, kadınlara karanfil dağıtarak, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutladı.
Bu haber 2020-03-07 13:38:59 eklenmiş

İYİ Parti Anamur İlçe ve Kadın Kolları Başkanlığı, kadınlara karanfil dağıtarak, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutladı.
Anamur’da birçok sendika ve  sivil toplum örgütü  temsilciliklerinin de  içinde olduğu” Kadın Platformu”  tarafından yapılan basın  açıklamasına  katılan  İYİ Parti  Anamur İlçe  Başkanı  Osman Kahvecioğlu,Kadın Kolları Başkanı Fatma Özaltun ve Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra, Şehit  Uzman  Çavuş Atanur Bal Pazaryerindeki kadın  esnafları ziyaret  ederek, çiçek verdiler,  hatırlarını  sordular.
Anamur genelindeki kadın esnafları da ziyaret eden İYİ Parti ailesi, gazetemize de nezaket ziyaretinde bulundular.Bir Kadın Hareketi olan İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Kahvecioğlu, Kadınların, toplumun  yapı taşı, umudun ve barışın  temsilcisi  olduğunu söyledi.
Kahvecioğlu; İYİ Parti bir kadın genel başkanın etrafında toplanmış iyi insanlarla birlikte Türkiye’nin her tarafına umut tohumunu ekmiş ve bu umut tohumunun kök salığını ve büyümeye başladığını belirterek; “ 8  Mart  Dünya  Kadınlar Günü toplumun yapı taşı olan kadınların, eşit haklar sağlanması yolunda atılan adımların simgesi olarak önemli bir gündür. Ancak kadın bir gün değil her gün hatırlanmalı, herhangi bir ayrım yapılmaksızın toplumun olmazsa olmazı oldukları her anlamda gösterilmelidir. Kadınlarımız sadece evin içinde değil iş ve toplumsal hayatımızda da çok önemli bir role sahiptir. İhtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızdır. İYİ Parti Ailesi olarak, tüm kadınlarımızın gününü kutluyor, Sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA