İYİ Partililerden, hayvan hakları koruma derneğine ziyaret

İYİ Partililerden, hayvan hakları koruma derneğine ziyaret

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Anamur Belediye e.Başkanı Mehmet Türe ve İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Erdal Bulut, Anamur Hayvan Hakları Koruma Derneğini ziyaret etti.
Bu haber 2020-02-01 10:37:18 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

İYİ  Parti  Anamur İlçe Başkanı  Osman Kahvecioğlu  ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Anamur  Belediye e.Başkanı Mehmet  Türe ve İl  Teşkilat Başkan Yardımcısı  Erdal Bulut, Anamur Hayvan Hakları  Koruma Derneğini  ziyaret etti.
Dernek başkan ve üyeler tarafından karşılanan İYİ Partililer, sahipsiz  hayvanların beslenmesi ve  korunması konularında  görüş alışverişinde  bulundular.
Anamur e.Belediye Başkanı Mehmet Türe,kendisinin de  bir  doğa dostu olduğunu belirterek,” doğanın dengesini koruyan tüm  canlılara  hepimiz sahip çıkmalıyız. Sokaklara terk edilen, aç bırakılan, eziyet edilen  hayvanların  bizlerin  yaşam alanlarımızı  paylaştığımız  canlılar olduğu ve her canlının  yaşama hakkı olduğunu  vatandaşlarımız unutmamalıdır.
Yaşadığımız yerlerde ki sokak hayvanlarına karşı daha vicdanlı davranır, onların da bizler gibi yeme-içme ve barınma hakkına sahip olduğunu unutmaz, bir kap mama ve suyu çok görmezsek bir canlının yaşamına dokunmuş oluruz.
Anamur ve Bozyazı ilçelerimizde sahipsiz hayvanlar için gösterdiğiniz çaba çok önemli, hepinizi ayrı ayrı kutluyorum.” Dedi.
Dernek  yöneticileri de  ziayerteleri  nedeniyle  İYİ Parti heyetine  teşekkür ederek,  sahipsiz hayvanlarla ilgili çalışamaları hakkında bilgi paylaşımında bulundular.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA