Anamur Belediyesi EMITT fuarında

Anamur Belediyesi EMITT fuarında

Dünyanın en büyük 4 turizm fuarından biri olan EMITT, 30 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında dünya turizm profesyonellerini ve tatil tüketicilerini 24’üncü kez İstanbul’da, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ağırlıyor.
Bu haber 2020-01-30 14:05:44 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Anamur Belediyesi ve Anamur Turizm Derneği dünyanın en büyük 4 turizm fuarından biri olan EMITT Fuarında Anamur’u temsil ediyor.
Başkan Kılınç “Anamur’umuzu Fer Türlü platformda Temsil Edeceğiz.”
Konu ile ilgili açıklama yapan Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç Turizmin Anamur için ne kadar değerli ve vazgeçilmez olduğunu vurguladı.
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç  “İlçemizi her alanda olduğu gibi, Turizm sektöründe de hak ettiği yerlere, gerek ulusal, gerekse uluslararası platformlara taşımak için ilgili kurumlar ve derneklerimizle işbirliği içeresinde canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Farklı fuarlar ve festivallere katılım sağlayacağız. Bu Bağlamda dünyanın en önemli fuarlarından birisi olan EMITT Turizm Fuarında Anamur Belediyesi Standımızı açtık. Fuarda ilçemizin Turizm güzelliklerini anlatırken aynı zamanda  ilçemize özgü Yer Fıstığı, Anamur Muzu, Samsat gibi lezzetleri de  misafirlerimize ikram edeceğiz, lezzet kültürümüzü de farklı uluslara tattıracağız. ” Dedi.

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA