AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz’dan teşekkür

AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz’dan teşekkür

AK Parti Anamur ilçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz yazılı açıklama ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Anamur Belediyesine 750.000 nakdi, 250.000’lık da çöp konteynırı olarak destek yapıldığını söyledi..
Bu haber 2020-01-30 11:10:44 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

AK Parti Anamur İlçe Başkanı Yılmaz yaptığı açıklamada;
TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanımız ve Mersin Milletvekilimiz Lütfi Elvan’ın öncülüğünde, Çevre Şehircilik Bakanımıza yapılan ziyarette, Mersin İlçelerimize özellikle son dönemde yaşanan olumsuz hava şartları neticesinde meydana gelen zararlardan dolayı, çevrede yaşanan olumsuzlukları bertaraf etme düşüncesiyle, İlçelerimizin nüfus yoğunluğuna göre nakit para ve çevre temizliğine gösterilen hassasiyet neticesinden çöp konteynır desteği verilmiştir.
Dolayısıyla Anamur İlçemize de 750.000 nakit para, 250.000’lik de çöp konteyneri verilmiştir. Bu sebeple Çevre ve Şehircilik Bakanımıza teşekkür ederken, Mersin’e her zaman her türlü destekte bütün gayretini esirgemeyen TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanımız Mersin Milletvekilimiz Lütfi Elvan’a ve Mersin AK Parti ve MHP Milletvekillerine teşekkür ederiz.”ifadelerine yer verdi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA