Kılınç, Bozdoğan sakinleriyle buluştu

Kılınç, Bozdoğan sakinleriyle buluştu

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin ve Birim amirleri Bozdoğan Mahallesi’nde 10 aylık süreçte gerçekleştirilen belediye çalışmaları ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Bu haber 2020-01-23 11:10:03 eklenmiş

Bozdoğan Mahalle Muhtarı’nın davetlisi olarak Bozdoğan Mahalle Konağında gerçekleştirilen toplantı Mahalle Muhtarının açılış konuşması ve Kuran-ı Kerim okunması ile başladı.
 Başkan Kılınç, 3 Nisan 2019 tarihinde mazbata alarak göreve başladıklarını hatırlatarak, yaklaşık 10 aylık süreçte Anamur Belediyesi envanterine 20 araç daha ekleyerek belediye çalışmalarına sürat kazandırdıklarını ifade etti.

Vatandaş taleplerinin yüzde sekseninin yol sorunu olduğunu belirten Başkan Kılınç ; ‘’Biliyorsunuz göreve geldiğimizde beton asfalt çalışmasını Bozdoğan Mahallemizden başlatmıştık. 1 kilometre beton asfaltın bize maliyeti 250.000 TL idi. Kurulumunu yaptığımız, ekipmanını satın aldığımız ve yakın zamanda faaliyete geçireceğimiz asfalt şantiyesi ile biz 1 kilometre asfaltın maliyetini 50.000 TL’ye düşüreceğiz ve 5 yıllık süre içerisinde vatandaşlarımızın seralarının yolları dahil Anamur’da asfaltsız yol bırakmayacağız’’ dedi.
Mahalle toplantılarının devam edeceğine değinen Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, şeffaf, hesap verebilir ve katılımcı Belediyecilik anlayışını ilke edindiklerini, 56 mahallenin her birinde  vatandaşla buluşarak insanları dinleyeceklerini ve yatırım ile hizmet planlamalarını vatandaşın talepleri doğrultusunda oluşturacaklarını belirtti.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA