Kaymakam Gültekin”e ANTİSK yöneticilerinden ziyaret

Kaymakam Gültekin”e ANTİSK yöneticilerinden ziyaret

Anamur Tenis Dağcılık ve Su sporları Kulübü (ANTİSK) yeni yönetim Kurulu Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin ‘i ziyaret etti.
Bu haber 2020-01-17 13:44:01 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Ziyarette Anamur da tenis sporunun tabana nasıl yayılacağı bölgemizde Spor Turizminin nasıl canlandırılacağı konuları ele alında.
Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan ANTİSK Yönetim Kurulu başkanı Ali Balcı ,“  Kaymakam İsmail Gültekin  tenis sporuna olan merakı ve sempatisi bizleri çok mutlu etti. Kendileri tenis sporunu dönemi içinde okulların tamamına yaymak istediğini ifade etmesi bizleri gururlandırdı. Bizlerde kulüp olarak talimatları çerçevesinde her türlü desteği vereceğimizi ifade ettik.  Anamur da yapılabilecek turizmi canlandıracak alternatif spor dalları konusunda detaylı bir dosya sunduk. Tüm bunlarla birlikte,trekking olarak bilinen doğa yürüyüş yollarının hazırlanarak projelendirilmesi ve ivedilikle bu yolların ulusal ve uluslararası trekking alanları haline getirilmesi için bizlere talimat verdiler. Bizlerde kulüp olarak ivedilikle bu yolların projelendirilmesi için çalışmalara başlayacağımızı ifade ettik.”

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SPOR haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA