Yılmaz”Anamur şehir stadı, konforlu hale getiriliyor”
reklam

Yılmaz”Anamur şehir stadı, konforlu hale getiriliyor”

Anamur şehir stadı uzun yıllar sonra restorasyon yapılarak konforlu hale getiriliyor.
Bu haber 2020-01-16 15:27:09 eklenmiş
a

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan çalışmalara paralel olarak Şehir stadyumunun betonarme tribün üzerinin kapatılarak, koltuklar kuruluyor yenilenme çalışmaları başlatılıyor.
 24 Ocak tarihinde Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde yapılacak ihale sonucunda şehir stadı modern hale getirilecek, saha düzenlemesi ve çimleme yapılacak.
Bölgesel amatör ligde mücadele veren Anamur Belediye spor ile Muz spor Anamur Belediye Spor Kulübünün maçlarına daha rahat yapabilmesi, taraftarlar ve seyircilerin rahat bir ortamda maçları izlemesine olanak sağlayacak şehir stadının yenile çalışmalarının kısa süre içinde tamamlanması hedefleniyor.
Maçların yanı sıra özel günlerde törenlerinde yapıldığı Anamur şehir stadının Kış veya Yaz mevsiminde daha konforlu bir ortamda takip etme imkanı sağlanmış olacak.
Konu ile ilgili olarak Ak parti ilçe Başkanı Feyzullan Yılmaz tarafından yapılan açıklamada stadın iyileştirilmesi konusunda anlamlı destek sağlayan Mersin milletvekili ve TBMM Plan ve bütçe komisyonu Başkanı Lütfi Elvan’a kulüp yöneticileri, sopcular ve taraftarlar teşekkür telgrafları çektiğini belirterek “Yılların özlemi sona eriyor. Anamur’a yakışır yeni bir stadyumdan spor kulüplerimiz, taraftarlar, çeşitli etkinlikleri organize eden kamu,kurum,kuruluşlar ve kent dinamikleri rahat bir nefes alacaklar” dedi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
a
aaa
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA