Başkanlar Ankara’da
reklam

Başkanlar Ankara’da

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Cumhurbaşkanlığı himayelerind,e Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı iş birliğinde,ATO Congresium’da gerçekleştirilen, “Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi”ne katıldılar.
Bu haber 2020-01-15 14:34:08 eklenmiş
a

 

Mersin Büyükşehir  Belediye  Başkanı Vahap  Seçer  ve  Anamur Belediye  Başkanı Hidayet  Kılınç, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Cumhurbaşkanlığı himayelerind,e Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı iş birliğinde,ATO Congresium’da gerçekleştirilen, “Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi”ne katıldılar.
15-16 Ocak tarihlerinde iki gün  sürecek olan sergide, Anamur Belediye Başkanı  Kılınç’a,  Başkan  Yardımcısı  Ahmet Çetin ve Büyükşehir  Belediye  Meclis Üyesi  Ali Yılma eşlik etti.
Sergiye katılan  Bakanlara ve  Belediye Başkanlarına, Anamur  Muzu İkram edildi, bölgenin kültürünü  ve doğal  güzelliklerini  içeren el broşürleri   dağıtıldı.

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
a
aaa
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA