CHP milletvekilleri ilçe başkanı Deniz’i tebrik etti

CHP milletvekilleri ilçe başkanı Deniz’i tebrik etti

CHP ilçe kongresinin ardından ilçe Başkanlığına seçilen Durmuş Deniz ve yönetim kurulu üyelerine kutlamak üzere CHP Mersin milletvekilleri Anamur’a geldi.
Bu haber 2020-01-11 14:12:09 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

CHP Mersin milletvekilleri Cengiz Gökçel, Ali Mahir Başarır ve Alpay Antren Anamur ilçe merkezinde parti üyeleri tarafından karşılandı.
CHP İlçe merkezi toplantı salonunda konuşmalar yapan milletvekilleri sözlerine 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlayarak başladılar. Türkiye’nin çeşitli gündemlerini masaya yatırarak konuşmalar yapan CHP Mersin milletvekilleri CHP’nin önümüzdeki seçimlerde millet ittifakı ile birlikte iktidara geleceğini belirterek partililerden birlik ve beraberlik içinde olmalarını dışa dönük mücadelelerde gönül birliği yaparak el,ele kol kola çalışmalar yapmalarını istediler.
CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz’in şahsında, yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, görevlerinde başarılar  dileyen milletvekilleri, Anamur’dan ayrılarak Bozyazı ve Aydıncık ilçelerinde de yapılacak olan toplantılara katılmak üzere Anamur’dan ayrıldılar.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA