Özdemir’den, faiz indirimi müjdesi

Özdemir’den, faiz indirimi müjdesi

Esnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatifleri kefaletiyle esnafın kullanmış olduğu kredilerin faiz oranları düşmesi hakkında bilgi veren Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, "Esnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatifleri kefaletiyle esnafımızın kullanmış olduğu kredilerin faiz oranları yüzde 6 ‘dan dan yüzde 4,5’e düştü.
Bu haber 2020-01-07 15:45:00 eklenmiş

 

Esnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatifleri kefaletiyle esnafın kullanmış olduğu kredilerin faiz oranları düşmesi hakkında bilgi veren Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, "Esnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatifleri kefaletiyle esnafımızın kullanmış olduğu kredilerin faiz oranları yüzde 6 ‘dan dan yüzde 4,5’e düştü. Kooperatif hizmet bedeli olarak  alınan yüzde 1,5 ise,yüzde bir’e çekildi.
Bizim vermiş olduğumuz krediler amacında kullanılırsa zamanında ödenirse, bugünkü faiz sistemi içerisinde bedava para denecek kadar aşağılarda.
 Yeter ki esnaf arkadaşımız aldığı parayı amacında kullansın, zamanında ödesin.” diyerek,”Başta Cumhurbaşkanımız Erdoğan olmak üzere, Maliye Bakanımız ve Türkiye  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi  ve Kefalet Koopertifleri  Birlikleri (TESKOMB) Genel Başkanımıza teşekkür ederiz”  dedi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA