Duygu ile Hamdi evlilik yolunda ilk adımlarını attı

Duygu ile Hamdi evlilik yolunda ilk adımlarını attı

Anamur’un tanıdık ailelerinden Seval & Fahri (merhum) Bal’ın kızı Duygu ile Anamur’un sevilen ailelerinden Emekli eğitimciler Refika & Kazım Kılınç çiftinin oğlu Hamdi, Anamur öğretmen evinde düzenlenen muhteşem bir nişan ve nikah töreni ile evlilik yolunda ilk adımlarını attı.
Bu haber 2019-12-28 15:41:26 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Anamur’un tanıdık  ailelerinden Seval & Fahri (merhum) Bal’ın kızı Duygu ile Anamur’un sevilen ailelerinden Emekli eğitimciler Refika & Kazım Kılınç çiftinin oğlu Hamdi, Anamur öğretmen evinde düzenlenen muhteşem bir nişan ve nikah töreni ile evlilik yolunda ilk adımlarını attı.
Bal ve  Kılınç aileleri ve yakın dostlarının  katıldığı nişan töreninde  örnek bir ev sahipliği yapan, Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Kazım Kılınç  ve eşi  Refika  Kılınç, çocuklarının  mutluluğunu  paylaşan dostlarıyla yakından ilgilendiler.
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Anamur dışında  olması  nedeniyle  katılamadığı  nişan törenine, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri, İş insanları, okul idarecileri, öğretmenler katıldı. 
Genç çift,sanatçı Duman’ın’ kimseyi görmedim ben, senden daha güzel, kimseyi tanımadım ben, senden daha özel”  sözlerinin yer aldığı  şarkı eşiliğinde  salona  girdi.
Piyanist Hasan Doludeniz’in çalıp söylediği slov  müziği  eşliğinde dans eden, hareketli müziği  eşiliğinde  ise  sahneyi boş bırakmadılar.
Damadın anneannesi gelin ve damat ile erik dalı isimli oyun havasında birbirinden güzel figürler sergileyerek gençlere taş çıkarttı.
 Anamur Belediyesi nikah memuru Mehmet Aydın tarafından kıyılan nikahta Gelin Seval Bal ve Damat Hamdi Kılınç EVET diyerek, birlikte mutlu bir ömür yaşamaya imza attılar.
 Geç saatlere kadar süren nişan töreninde davetliler doyasıya eylendiler. Bu güzel anları ise  Muhammed  Arıkan’ın sahibi Kayı Film’e ölümsüzleştirdi.

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA