Aktan'dan çağrı” adresinizi Aydıncık’a aldırın!"

Aktan'dan çağrı” adresinizi Aydıncık’a aldırın!"

Mersin’in Anamur ilçesi Aydıncık Belediyesinin iller bankası payının artırılması için yazlıkçılarıa seslenen Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan "ikamet adresinizi Aydıncık’a aldırın!" diye çağrı yaptı.
Bu haber 2019-12-19 13:59:44 eklenmiş

Konuyla ilgili olarak yaz mevsimini Aydınçıkta geçiren yazlıkçılara çağrı yapan Başkan Aktan, “İlçemiz cennetin bir köşesi, özellikle evi burada olanlar ve yerleşik çok sitelerimiz var, kıymetli site sakinlerimiz birçoğunuz büyük şehirlerde, illerde ikamet ediyorsunuz. Ankara’da, İstanbul’da, İzmir’de, Konya’dan çok sayıda yazlıkçılarımız var.Ancak bizim sizlere hizmet edebilmemiz açısından çok önemli bir konuda desteğinize ihtiyacımız var. Bildiğiniz gibi kişi sayısına göre ilçemiz İller Bankası’ndan pay almaktadır. Bu konuda nüfuslarınıza ihtiyacımız var. Bu açıdan nerede yaşıyorsanız yaşayın; adresinizi Aydıncık’a aldırın. İkinci adresinizi de nerede yaşıyorsanız oraya aldırın. Herhangi bir yasal engel asla yok, dolayısıyla biraz fazla hizmet edebilmek adına bu konuda hassasiyet göstererek Aralık ayı sonuna kadar birinci adreslerinizi güzel ilçemiz Aydıncık’a aldırmanızı istiyorum” dedi.
 Aktan açıklamasının sonunda şu ifadelere de yer verdi.
“ Adres değişiklerinde değişikli yapıp Aydıncık’a aldırmanız için ilçemizden müracaat etmeniz yeterli. Gelin siz bu güzelliği yapın biz de gönül rahatlığı içerisinde paylarımızın artması sebebiyle hizmetimizi fazlasıyla yapalım. Şimdiden yapacağınız katkılar için teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA