Anamur Emniyet Müdürlüğü başarılı öğrencileri unutmadı

Anamur Emniyet Müdürlüğü başarılı öğrencileri unutmadı

Anamur Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Bürosu tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, Ünlüselek Turizm Tesisleri sahipleri Ünlüselek ailesinin sponsorluğunda başarılı öğrencilere kahvaltı ikramında bulunuldu.
Bu haber 2019-12-17 13:31:51 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Anamur’daki farklı 5 eğitim kurumundan başarılı 25 öğrenciye verilen kahvaltıya, Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin, Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici ve eşi Duygu Ekici, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği Polisleri katıldı.
Öğrencilerle kahvaltı yapan Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin, eğitim durumları, hedefleri ve yurtta kalan çocukların aileleri hakkında sohbet ederek, belirledikleri hedefe ulaşmak için çalışmaları ve kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.
Anamur Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici de öğrencilerle bire bir ilgilenerek,toplumda  iyi  birey olmanın  önemli olduğunu  söyledi.
Emniyet  Müdürü Ekici “Anamur’da Eğitim veren 5 okulumuzdan başarılı 25 öğrencimize Polis, öğrenci iletişimini artırmak, derslerinde, hayatlarında moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak, amacıyla sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir araya geldik. Kamu kurumları ve Emniyet Müdürlüğü olarak her zaman geçlerimizin yanlarındayız. Her bir gencimizin iyi bir eğitim alması, iyi şartlarda yaşaması, güvenliği, sağlığı için bizler gece gündüz demeden çalışıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan bu geçlerimizin devlet millet bilinci ve devlet şefkati ile şekillenmeleri adına geçlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Programın düzenlenmesine vesile olan Ünlüselek  ailesine  teşekkür ederim” dedi.
Ünlüselek  Turizm  İşletmesi sahiplerinden Uzay  Ünlüslek  ise, Sosyal sorumluluk  projelerinin içinde  olmaya  gayret  ettiklerini belirterek,”Türkiye  Cumhuriyeti’nin  geleceği olan çocuklarımıza  elimizden geldiğinde  destek oluyoruz.Çoğu zaman  bunu sessiz sakin bir şekilde  yapıyoruz.Önemli  olan ihtiyaç sahibi başarılı  çocuklarımıza  yardım etmek ”dedi.
Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında düzenlenen kahvaltı programına katılan başarılı 25 öğrenciye Ünlüselek Ailesi  tarafından kitap hediye edildi. 

 

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA