DENİZ, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
reklam

DENİZ, ADAYLIĞINI AÇIKLADI

31 Mart yerel seçimlerinde CHP’den Belediye Başkan Adayı olan iş insanı Durmuş Deniz, 21 Aralık’ta yapılacak CHP Anamur İlçe Kongresi’nde ilçe başkanlığına aday olduğunu parti binasında açıkladı.
Bu haber 2019-12-12 10:38:47 eklenmiş
a

Deniz’in adaylık açıklamasına, belediye meclis üyeleri, eski ilçe başkanları, mahalle delegeleri ve partililer ile Deniz ailesi katıldı.
Konuşmasında  kadınlara ayrı bir başlık açan   CHP İlçe  Başkan Adayı Durmuş Deniz,yaşamın her alanında  olduğu gibi  siyasette  kadınların  öne çıkması  gerektiğine vurgu yaparak, delege seçimlerinde  kadın delegelerin fazlalılığına  dikkat çekti.
Konuşmasında sık sık   kırgınlıkların   küskünlüklere son verileceğini  belirten Deniz,”Delege seçimlerinde   kırgınlıklar  yaşanmış olabilir. Güçlü bir yönetimle yaşanan tüm olumsuzlukları geride bırakacağımızı bilmenizi  ve bize güvenmenizi  istiyoruz. Cumhuriyet  Halk Partisi  kimsenin değil. Adından da anlaşılacağı üzere halkın partisi, partimizin kapısı herkese açık. Tüm CHP’lilerin olduğu gibi bizim tek bir hedefimiz var, yerelde ve genelde partimizi iktidara taşımak için çok çalışmak” diye konuştu.
Deniz, Büyükşehir’in desteğiyle hizmetlerin Anamur’a ulaşmasını sağlayacaklarını  kaydederek, Büyükşehir Belediyesi  hizmetlerinden Anamur halkının en iyi şekilde faydalanmasını sağlayacağız. Tüm yöneticilerimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız belirli zamanlarda tüm köylerimizi gezeceğiz. Mahalle  temsilcilerimiz olacak, apartman sorumlularımız olacak. Bunlardan gelen raporları   değerlendirerek  Büyükşehir’e sunacağız” dedi.
Konuşmasının sonunda birlik beraberlik mesajı veren Deniz, şunları söyledi:
“Üreten insanların artık yönetimde söz sahibi olmaları gerektiğine inanıyorum. Her birisi birbirinden değerli delege arkadaşlarımızla birlikte ‘sen, ben’ demeden ‘biz’ diyerek yola çıkıyoruz. Gençlerimiz iş bekliyor, vatandaşlarımız hizmet bekliyor. Güçlü bir yönetimle beraber Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Vahap Seçer öncülüğünde Anamur’umuzun hak ettiği hizmetlere ulaşabilmesi için yönetim olarak var gücümüzle çalışacağız. Anamur halkının refah ve mutluluğu için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Artık kucaklaşma zamanıdır, geçmişe sünger çekerek iktidara yürüme zamanıdır. Önümüzdeki seçimlerde hem yerelde hem genelde iktidar olacağımıza inanıyoruz ve bu inançla yola çıkma zamanıdır.”

 


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
a
aaa
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA