ÇOCUKLAR, RANA ABLANIZ SİZİ BEKLİYOR..
reklam

ÇOCUKLAR, RANA ABLANIZ SİZİ BEKLİYOR..

0-7 yaş arası down sendromlu ve otizmli çocuklar Rana ablanız yeni yıl çekimleri için sizi bekliyor.
Bu haber 2019-12-11 12:38:20 eklenmiş
a

Anne-baba ve adaylarına, çocukları ve   doğacak çocuklarının en güzel anlarını  ölümsüzleştiren  Anamur’un ilk ve tek doğum fotoğrafçısı  Rana Demir Çınar, sosyal projelere  imza atmaya  devam ediyor.
Kök Hücre bağışı kampanyası düzenleyerek, yaşama tutunmaya çalışan insanlara yardımcı olan Çınar, geleneksel hale getirdiği sosyal çalışmalarına devam ediyor.
Fotoğraf stüdyosunda yeni yıl odası hazırlayan doğum fotoğrafçısı Rana Demir Çınar,  heryıl olduğu gibi bu yıl da 0-7 yaş gurubundaki down sendromlu çocukların fotoğraflarını ücretsiz çekecek.
Down sendromlu ve  otizmli çocukların hayatın  bir parçası  olduğunu belirten  Çınar, fotoğraf çekimi  sırasında  çocukları daha yakından tanıdığını, aileleriyle  çocuklar hakkında  sohbet ettiğini  ve bu  özel çocukların hayatlarına  dokunmak için,yeni yıl  çekimleri  geleneksel hale getirerek sorumluluk  aldığını  söyledi.
Down Sendromlu çocuğu olan ailelerin kendisine ulaşmalarını talep eden Doğum Fotoğrafçısı Rana Demir Çınar, çekim yapmadan önce çocuklarla oyunlar oynayarak onları çekime hazırladığını kaydederek,”  Bilinmelidir ki bütün bebekler ve çocuklar aynıdır. Bu özel çocuklarla vakit geçirmek de gerçek manada özel saatler. Bende bu özel çocuklarla zaman geçirmekten ve onların fotoğraflarını   çekmekten,  gülümsemelerine tanık olmaktan ve  bu anları  ölümsüzleştirmekten   mutlu oluyorum.0-7 yaş arası  özel  çocuğu olan aileleri  stüdyoma  bekliyorum”  dedi.
Stüdyosu küçük olması ve bu yaş grubuna konsept hazırlayan Çınar’a ulaşmak, Down  sendromlu  çocukların  ücretsiz  stüdyo  fotoğraf çekimi için 0533 336 2145 numaralı   telefondan  ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER : Rana Demir Çınar
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
a
aaa
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA