Parkpoint Cafe’de yeniden hayata tutundular

Parkpoint Cafe’de yeniden hayata tutundular

ParkPoint Cafe’de Down sendromlu çocuklar hayata yeniden tutundu.
Bu haber 2019-12-10 14:50:48 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

ParkPoint  Cafe  Ortaklarından  Bilal Usta’nın birebir ilgilendiği  down sendromlu  çocuklar,  cafeteryanın mutfağına  girip görevliyle  birlikte  aperatif yiyecekler  hazırladılar, ailelerine  ve arkadaşlarına  elleriyle  servis yaptılar.
ParkPoint  Cafe’de   gönüllerince eğlenen  çocukların mutluluğuna,  Anamur’un ilk  ve tek  kadın fotoğrafçısı  Rana Demir  Çınar’da  ortak oldu.
Çocukların  fotoğraflarını çeken, aileleri ile de tek tek görüşen Rana Demir Çınar,çocukların  cıvıltısından   diğer  misafirlerin  rahatsızlık  duymadığına   vurgu yaparak,”Onların  hayata karışmalarından ve bizlerde çocuklarla  vakit geçirmekten mutlu oldum” dedi.
işletme yetkilisi Bilal Usta ise,  toplumda farkındalık yaratacak her etkinliğe her zaman destek verdiklerini ve vermeye hazır olduklarını belirterek,” Yalnızca down sendromlu çocuklarımız değil, tüm özel insanların yanındayız. Gerek kişisel gerekse işletme olarak mümkün olduğunca onların yanında olmaya gayret ediyoruz. Cafeteryamızda  ağırladığımız  çocuklar mutfak şefimizin gözetiminde  aperatif  yiyecekler  hazırladılar ve servisi de  kendileri  yaptılar.Onların mutluluğuna  ortak olduğumuz  ParkPoint  ailesi  olarak  mutlu olduk” dedi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA