Bozyazı Cumhur İttifakı Heyeti Ankara’ya Çıkarma yaptı

Bozyazı Cumhur İttifakı Heyeti Ankara’ya Çıkarma yaptı

Bozyazı Kaymakamı Arif Yalçın, Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya,AKParti İlçe Başkanı Seçkin Taş, Milliyetçi Hareket Partisi Bozyazı İlçe Başkanı Mustafa Kayfeci,ilçenin eksiklikleri ve ihtiyaçları konusunda taleplerini iletmek üzere Ankara’ya çıkarma yaptılar.
Bu haber 2019-11-28 12:22:02 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Baki Şimşek, AKParti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz ve AKParti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın’a, ilçeninin gereksinimleriyle ilgili rapor sundular.  
Bozyazı ilçesinin daha yaşanılır bir ilçe olması için çaba gösterdiklerini belirten Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya,”İlçemizin geleceği için daha kapsamlı projelerinin yer aldığı raporu Mersin Milletvekillerimize sunduk.  Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı sayın Lütfi Elvan da bölgemize büyük hassasiyet gösteriyor. Her zaman olduğu üzere kendileri ilçemizin sorunlarının çözümü noktasında desteklerini verecekler.
Gerek yerel yönetim, gerekse devleti temsil eden kurumların yetkilileriyle Bozyazı için birlikte hareket ediyoruz” dedi.


 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA