Anamur Yemen Kahvesi, Anamurlu işletmecilere emanet

Anamur Yemen Kahvesi, Anamurlu işletmecilere emanet

23 Nisan Caddesi Durak Apartmanı altında faaliyet gösteren Yemen Kahvesi, 2.yılını kutladı.
Bu haber 2019-11-22 09:58:33 eklenmiş

Anamur Yemen Kahvesi şubesinin 2.yaş kutlamasına, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç,  MEÜ Anamur Meslek Yüksek Okulu  Müdürü  Gürkan Temiz, İlçe  Sağlık Müdürü Dr.Cem  Adil, Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici, Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan,  Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu, Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı  Zümrüt Cömertler, Anamur Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin, Esnaf Kefaret Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, kurum  amirleri, Siyasi  Parti Başkanları, Banka  müdürleri, Belediye  Meclis Üyeleri ile   çok sayıda  davetlinin  katıldı.
Anamur  Yemen Kahvesi ortaklarından ….  Babası AK Parti Anamur İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz, yaptığı konuşmada,”Her geçen yıl gelişen Anamur’umuzda yeni işyerlerinin açılmasından hepimiz memnunuz. Davetlisi olduğunuz kurum tamamen Anamur’un sermayesi ile bundan böyle hizmet verecek. Sizlerin ilgisi ve teveccühü ile açılan iş yerleri daha da gelişecek. Bu da müşteri memnuniyeti ile olacak. Anamur Yemen Kahvesine gelen tüm misafirlerimizin, çıkarken memnun ayrılmaları önceliğimiz olacak.”  Diyerek tüm katılımcılara teşekkür etti.
Daha sonra, İlçe Müftüsü Zeynal Abidin Çınar dua okumasının ardından, Anamur Yemen Kahvesi 2.yıl pastası kesildi.
Anamur  Yemen kahvesinin  yeni  işletmecileri  2.yaş  kutlamasına  katılan davetlilerle yakından ilgilenerek, ürünler  hakkında  bilgi verdiler.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA