MGC’de Kaya Tepe dönemi başladı

MGC’de Kaya Tepe dönemi başladı

Mersin’de hafta sonu yapılan Olağanüstü Gazeteciler Cemiyeti genel kurulunda başkanlığına seçilen Rüstem Kaya Tepe, görevi önceki başkan Turgay Demirtaş’tan devraldı.
Bu haber 2019-11-14 13:57:14 eklenmiş

MGC Onursal Başkanı Vahap Şehitoğlu’nun yönettigi devir teslim töreninde başkanlığa seçilen Rüstem Kaya  Tepe, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
MGC ‘nin bir önceki Başkanı Turgay Demirtaş  yeni Başkan Kaya Tepe’ye görevi devrettikten sonra başarı dileklerini belirtti ve birlik ve beraberliğin sürdüreceğinin altını çizdi.
Zorlu ve yorucu bir sürecin ardından başkanlığa seçilmenin vermiş olduğu gururu yaşadığını belirten Tepe, “Bu olağanüstü genel kurul için canla başla 4 tane aday çalıştı ve bu kurula yüzde 90'ların üzerinde katılım sağlandı. Tabi bu da adayların ne kadar çok çalıştığını gösteriyor. Seçim sonucunda bayrağı biz devraldık ve bundan sonra artık bayrağı en yukarıya biz götürmeye çalışacağız gücümüz yettiği yere kadar. Bunu hem aday arkadaşlarımızdan hem de eski meslek büyüklerimizden destek alarak yapacağız” dedi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA