Yeşilçayır: Delege seçimleri demokratik ortamda yapılıyor

Yeşilçayır: Delege seçimleri demokratik ortamda yapılıyor

Cumhuriyet Halk Partisinde seçim sürecinin ilk adımı olan delege seçimleri devam ediyor.
Bu haber 2019-11-14 10:28:47 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

CHP Anamur İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır, delege seçimlerinin demokratik ortamda, şeffaf bir şekilde ve parti üyelerinin iradesi ile yapıldığını söyledi.
Seçimleri yarış gibi nitelendirmenin yanlış olduğunu kaydeden Yeşilçayır,” bu seçim parti üyelerinin tercihidir. Mahalle delegeleri il ve ilçe başkan yöneticilerini  seçecek. Bu bir tercihtir. Sonuçta burada kaybeden bir liste yok.
Parti içi  bir tercih olan   delege seçimleri, bugün  bir parti üyemiz  görevlendirilir, bir sonraki  seçimlerde  bir  başka üyemiz görev alabilir. bu seçimler kazananın CHP olduğu bir seçimdir.”  Dedi.
CHP’yi karışmanın kimseye fayda sağlamayacağı gibi partiyi de yıpratacağını belirten İlçe Başkanı Yeşilçayır,”Kişiler üzerinden partimizi yıpratmak isteyenlere cevap vermeyeceğim. Şahsım ve
Yönetim Kurulu Üyesi Arkadaşlarım işlerini yasal çerçevede yapıyoruz. Hırsları mantıklarının önüne geçenler değil, her zaman aklıselim düşünen ve bu doğrultuda hareket edenler partimizin güçlenmesi için çalışıyor.1 Aralık  Pazar gününe kadar devam edecek olan delege seçimleri de  bundan önce olduğu gibi  şeffaf  bir şekilde devam edecek.”dedi.

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA