Atatürk’ü, İYİ Partililer dualarla andı
reklam

Atatürk’ü, İYİ Partililer dualarla andı

Anamur İyi Parti İlçe Teşkilatı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizin ruhlarına Kur’an-ı Kerim okuttu.
Bu haber 2019-11-11 13:18:02 eklenmiş
a

İYİ Parti  Anamur  Teşkilat  sekreteri Salih Kutlu’nun sunumu ile başlayan programı,  İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ve yönetim  kurulunun organize ettiği Kur’an Tilaveti, İlçe Teşkilatında gerçekleşti.
Şehitlere Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından kısa bir konuşma yapan İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Beni görmek demek illaki benim yüzümü görmek demek değil, benim fikirlerimi, benim duygularımı benimsemektir.’ Diyerek bize gerekli mesajı vermiştir.  Bu vesile ile Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzuru önünde saygıyla eğiliyorum.” Dedi.
Öğrencilerin  Gazi Mustafa  Kemal  Atatürk ithafen  okunan şiirlerin  ardından Emekli İmam Muhlis Uysal, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için Kur’an’ı Kerim Okudu ve dua etti. Daha  sonra katılımcılara lokma tatlısı ikramı edildi.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
a
aaa
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA