MGC’nin yeni başkanı Kaya Tepe

MGC’nin yeni başkanı Kaya Tepe

Mersin Gazeteciler Cemiyeti Olağanüstü genel kurulu Akdeniz Belediyesi konferans salonunda gerçekleşti.
Bu haber 2019-11-11 12:03:55 eklenmiş

Divan başkanlığına Ahmet Akın, Katip Üyeliklere  Kamil  Cömertler ve Nevzat  Gılik,sayman üyeliklerine  Ufuk Cavlu  ve Yusuf Çelik   Cemiyet  başkan adaylarının   ortak   kararı ve oy birliği  ile  getirildiler.
Mersin Gazeteciler Cemiyetinin (MGC) olağanüstü genel kurulunda Kaya Tepe başkanlığındaki kırmızı liste 114 oyla seçimi kazandı. Dört adayla gidilen genel kurulda 353 üyenin 312’si, yeni yönetimi belirlemek için oy kullandı.
MGC Olağanüstü Genel Kurulu, Akdeniz Belediyesi Konferans Salonunda yapıldı. Kaya Tepe, Fatih Şahin, İbrahim Yalçıner ve mevcut başkan Turgay Demirtaş’ın listeleri ile gidilen seçimli genel kurula, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak ile Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan da katıldı. Divan Başkanlığını Ahmet Akın’ın yaptığı genel kurulda faaliyet ve denetim raporları okunarak kabul edildi. Genel kurulda birer konuşma yapan adaylar, meslek örgütünün çıtasını yükseltmek için çalışacaklarını belirterek projelerini anlattılar. Konuşmaların ardından yapılan seçimde, Kaya Tepe’nin listesi 114 oyla seçimi kazandı. 
Rüstem Kaya Tepe'nin Yönetim Listesi şu isimlerden oluştu;
Ali Ekber Şen, Fahriye Kutlay, Mehmet Selvi, Şevket Coşkun, Abdullah Biçer, Bekir Coşkun, Abdi Satıroğlu, Mehmet Miras, Mutlu Düdükçü, Şenel Mermer, Ali Kemal Köseoğlu, Deniz Tuncay Akkapılı, Veli Coşkun, Mehmet Can Bulut.

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA