Çocuk Giyimine Babyland ile yeni bir soluk geldi

Çocuk Giyimine Babyland ile yeni bir soluk geldi

Farklı, zevkli, kaliteli, şık, bol çeşit ve hesaplı çocuk giyim mağazası Babyland Anamurluların hizmetine girdi.
Bu haber 2019-11-07 13:17:41 eklenmiş

0-8 Yaş Grubuna hitap eden Babyland çocuk giyim mağazasında, çocukların sağlığına zarar vermeyen oyuncaklar,  bakım ürünleri, iç çamaşırları, a’dan z’ye kız ve erkek çocukları için kıyafetler, havlu ve bornoz takımlarıyla çocuklar daha mutlu olacak.
Nail- Atalay Özdemir kardeşlerin sahibi olduğu babyland, Saray Mahallesi Tahsin Soylu Caddesi üzerinde anne ve anne adaylarının adresi olacak.
Özel günlerde yapacakları özel kampanyalarla çocukları da önemsediklerini hissettireceklerini belirten Babyland mağaza sahiplerinden Nail Özdemir, önümüzdeki günlerde  0-12  yaş gurubuna  da  hitap edeceklerine vurgu yaparak,
çocuk giyiminin Anamur’daki yeni adresi olmayı hedeflediklerini söyledi.
Bebek giyim, bebek araç ve gereçleri ve çocuk giyime ait her türlü ürünün mağazalarında mevcut olduğunu aktaran Özdemir, bütün ürünlerde uygun fiyat seçenekleri sunduklarını, kaliteyi ucuza sattıklarını dile getirerek, yenidoğan bebek ve çocuk giyim alışverişi yapacak herkesi mağazalarına beklediklerini söyledi.
Atalay Özdemir ise,
Anamur’da bebek ve çocuk giyimi üzerine çok fazla mağaza olmadığını gördüklerini ifade ederek, “Anamur merkez ve mahalle nüfusu göz önünde bulundurulduğunda, çocuklara hitap edecek mağaza sayısına Babyland adını verdiğimiz mağazamızı açma gereği duyduk” şeklinde konuştu.
Her  bütçeye   hitap eden Babyland mağazasındaki  ürünleri İnstagram/ babyland.anamur Facebook/ babyland.anamur  hesaplarından  görülebilecek.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA