Yıldırım “Kızılay bir iyilik hareketidir”

Yıldırım “Kızılay bir iyilik hareketidir”

Türk Kızılay Anamur Temsilciliğine AK Parti eski İlçe Başkanı Ahmet Yıldırım getirildi.
Bu haber 2019-11-06 09:14:58 eklenmiş

Basın mensuplarıyla Anamur öğretmenevinde bir araya gelen Yıldırım Türk Kızılayının, bir iyilik hareketi olduğunu söyledi.
Kızılay’ın tarihçesi hakkında kısa bir bilgi veren Ahmet Yıldırım, bu güne kadar gönüllülük esasına  dayanarak hem devletten hem kurumlardan hem de sivil  halktan destek gördüğünü söyledi. 
 Başkan Yardımcıları Veli Uysal, Orhan Güler ve Gençlik Kolları Başkanı Volkan İltemiz, Anamur Devlet Hastanesinde Sosyal Hizmet Uzmanları Ali Ünal, Fatma Ünal ve Arzu İncediş ile birlikte güçlü bir ekip olduklarını belirten Ahmet Yıldırım, Kızılay Anamur Temsilciliğini  gerek yardımları ile gerekse idarecilikleri ile bu günlere kadar  getiren herkese teşekkür etti.
Yıldırım; “Kızılay bir iyilik hareketidir. Hem de her türlü iyilik hareketi. Maddi anlamdan tutunda diğer sosyal alanlara kadar, manevi kısmına kadar,  Kızılay’ın her türlü iyilik ortamında bulunduğunu görürüz. Bizlerde bu görevi, arkadaşlarımla beraber, gönüllülerimizle beraber devam ettirmenin gayreti içinde olacağız.” Dedi.
 Görevi devralmalarına rağmen kamuoyundan büyük destek gördüklerini kaydeden Kızılay İlçe Temsilcisi Ahmet Yıldırım, bu destekleri önemsediğini belirtti. Yıldırım,  Anamur’da Devlet Hastanesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile olay öncesi sosyal aktiviteler ve eğitsel çalışmalarla aktif olacaklarını söyledi.

 


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA