Öğrencilerin başarı hikâyesi UĞUR ile başlayacak

Öğrencilerin başarı hikâyesi UĞUR ile başlayacak

Anamur’da açıldığından beri büyük başarılara imza atan ve gençlerin Orta Öğretim ve Üniversite sınavları başarısında büyük katkıları olan Anamur UĞUR Eğitim Kurumları, gerçekleştirdikleri sosyal ve kültürel etkinliklerle de adından söz ettiriyor.
Bu haber 2019-10-22 10:30:30 eklenmiş

Anamur UĞUR Eğitim Kurumu Kurucusu Abit Eski, Kurumun başarısını, işini severek yapan, sorumluluğunu bilen, akademik olarak donanımlı, insani değerlere önem veren eğitimcilerden oluşan bir kadronun sürdürebilir başarı için çalıştıklarını söyledi. İdarecilerin ve öğretmenlerin desteğini hep yanlarında hisseden öğrenciler, planlı programlı bir çalışma takvimi oluşturmanın ödülü alıyorlar. Anamur UĞUR Okulları öğrencileri hem okul başarısını artırmayı hemde test tabanlı sınavlara rehber öğretmenlerinin gözetiminde moral ve motivasyonla hazırlanıyor.
2019-2020 Eğitim öğretim sezonunda UĞUR Kurs Merkezi öğrencilerin başarı oranının yükselmesinde pay sahibi olacak.
Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde açılan ve “ Başarı Hikayen UĞUR ile Başlıyor”  sloganı ile eğitime başlayan UĞUR Kurs Merkezinde, öğrencilerin başarılarını artırma yolunda önemli adımlar atıyor.

4-8-16 kişilik sınıflarda eğitim alacak olan öğrenciler için önem taşıyan UĞUR Kurs Merkezi, yüzlerce öğrencinin Ülkenin saygın üniversitelerinde okuma imkanı, ortaokul öğrencilerinin ise hayallerindeki liselere gitmelerinde önem arz edecek.
Anamur UĞUR  Okulları  Kurucusu  Abir Eski, UĞUR  ailesi olarak  büyük  olmak için  her zaman  ilkeli çalışmayı ilke  edindiklerini   kaydederek,” UĞUR ailesi olarak büyük olmak değil, büyük kalmak önemli. Bunun içinde çok çalışmamız gerektiğinin bilincinde özel bir eğitim kurumuyuz. Çocuklarının geleceğini düşünen ve çocukları için iyi bir gelecek kurmak isteyen bütün velilerimizi kurumlarımıza bekliyoruz” dedi.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA