Özel hastanenin kuruluş yılı piknikte kutladılar
reklam

Özel hastanenin kuruluş yılı piknikte kutladılar

Anamurda faaliyet gösteren Özel Anamur Anamed Hastanesi kuruluş yıl dönümü nedeniyle 10.Geleneksel Pikniği gerçekleştirildi.
Bu haber 2019-10-08 12:57:23 eklenmiş
a

Samimi  bir ortamda, coşku içerisinde geçen piknikte Anamed Hastanesi personel ve aileleri ile bünyesinde barındırdığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Güneş Enerjisi Santrali personeli haftanın yorgunluğunu  attı. Piknik etkinliği kapsamında çeşitli sunumlar, yarışmalar ve performans gösterisi ile beraber ikramlarda bulunuldu.
 Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kırmızıtaş ''13 Eylül 2010 yılında ilk hasta kabulüne başlayan hastanemiz, deneyimli kadrosuyla çağdaş bilgi ve teknolojisini kullanan, meslek ahlakını benimseyen hasta ve hasta yakınlarının memnuniyet ve menfaatlerini önemseyen bir kurum olarak sağlık hizmetleri sunmaktayız. Her geçen gün büyüyerek verdiğimiz hizmete yenilerini eklemekteyiz. Hastanemiz halkımızın çevre illere ve il merkezlerine gitme ihtiyacını ortadan kaldırmıştır. Anamed olarak sadece sağlık alanında değil, özel eğitim alanındaki eksikliğide farketmiş ve bu alanda bir Özel Eğitim Merkezi de kurulmuştur. Bu sosyal proje kapsamında raporlu öğrencilere tamamen ücretsiz eğitim hizmeti vermekle birlikte bu öğrencilerimize Anamed Hastanesin'de ücretsiz sağlık hizmeti de sunmaktayız. Bunun yanı sıra temiz enerji kaynağı olan 1MGB'lık Güneş Enerji Santrali Anamur'da faaliyete sokulmuştur. Güneş Enerjisi Santralimiz bölgemizde diğer yatırımcılara örnek ve ilham kaynağı olmuştur”  diye konuştu.
Hastane başhekimi Op.Dr. Cüneyt Kavak  da  hastane hakkında  çalışanlarla bilgi  paylaşımında  bulunarak,'' hastanemiz bünyesinde bugüne kadar 23.705 adet başarılı operasyon yapılmış olup bunların yaklaşık 2700 tanesi yarım saat içerisinde müdahale edilmezse ölüm veya uzuv kaybı ile sonuçlanacak vakalardan oluşmaktadır. Anamur ve çevresinde daha önce sunulmayan sağlık hizmetlerinde hizmetler sunulmaya başlamıştır” diyerek  pikniğin  düzenlemesinde emeği geçenlere  teşekkür  etti.
Personellerin  oluşturduğu  müzik  grubunun  farklı enstrümanlar  çaldığı  ve söylediği  şarkılar ve  türküler  eşliğinde    haftanın yorgunluğunu atan  çalışanlar,piknikten mutlu ayrıldılar.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YEREL haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
a
aaa
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA