İYİ Parti Anamur Kadın Kollarından Aşure ikramı

İYİ Parti Anamur Kadın Kollarından Aşure ikramı

İYİ Parti Anamur ilçe başkanlığı yeni yönetimi ve kadın kolları aşure dağıtımı yapıldı.
Bu haber 2019-10-07 14:43:20 eklenmiş

Muharrem ayı ve Aşure günü etkinlikleri kapsamında İYİ Parti Anamur Kadın ki aşurenin bir anlamı var.
Türk devletlerinde ve Türk İslam dünyasında sevk ve idare noktasında bu anlayışın hâkim olması için geleneği  sürdüyoruz. Kerbela olayında ki asıl ders alınması gereken konuları hatırlamak için bugünleri kutluyoruz ve önemsiyoruz. Yoksa geçmişe dönük bir düşmanlığın devamı değil. Türkiye'de kardeşliğin hâkim olacağı bir anlayışla sevk kolları tarafından hazırlanan aşure vatandaşlara ikram etti. 
İYİ  Parti  Kadı Kolları Başkanı  Fatma Özaltun  “içinde aşure gibi önemli bir günü barındıran Muharrem ayında ülkemize, milletimize ve Anamur’umuza huzur, kardeşlik, dostluk ve mutluluk diliyorum. Hep beraber kardeşçe yaşıyoruz. Yaşamaya da devam edeceğiz. Allah Türk milletinin birlik ve beraberliğini bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Cenab-ı Allah bizleri birlikten beraberlikten, iyilikten, güzellikten ayırmasın. Muharrem ayı hayırlara vesile olsun.”dedi.
Parti ilçe binasında gerçekleştirilen Aşure dağıtımı programında konuşan İYİ Parti İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu’da  Kadın  Kolları tarafından  düzenlelen Aşure  etkinliğine  katılan  tüm partililere teşekkür  etti.

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop