Anamur Ülkü Ocağı, Can dostlarını unutmadı

Anamur Ülkü Ocağı, Can dostlarını unutmadı

4 Ekim Dünya Hayvanlarını Koruma Günü nedeniyle, Anamur Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Ateş ve Yönetim Kurulu Üyeleri can dostlarını unutmadı.
Bu haber 2019-10-07 11:45:16 eklenmiş

Anamur Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Ateş ve Yönetim Kurulu Üyeleri “4 Ekim Hayvanları Koruma Günü” nedeniyle Muşurup Sanat Sokağında stant açarak, evlerinin çevrelerinde bulunan sokak hayvanlarına ikram edilmek üzere vatandaşlara kedi ve köpek maması dağıttı.
Vatandaşların önce ücretli sandığı   mama  dağıtımında, Ülkü Ocakları Yöneticilerinin ”ücret  talebimiz  yok”  sözü üzerine  stand önünde  kuyruk oluştu.
Mama dağıtımında açıklamalarda bulunan Anamur Ülkü Ocağı Başkanı İbrahim Ateş,  sosyal sorumluluk projelerini önemsediklerini belirterek, sahipsiz kedi ve köpeklere herkesin sahip çıkması gerektiğini söyledi.
Tüm canlıların doğanın bir parçası olduğunu kaydeden  Ülkü Ocakları Başkanı  Ateş,”  aynı
çevreyi paylaştığımız hayvanlar da insanlar gibi yaşam hakkına sahiptir. Sokak hayvanlarının yaşam haklarının korunması ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesi açısından, vatandaşlara da önemli sorumluluklar düşüyor. Bu bağlamda  Ülkü  Ocakları  Eğitim ve Kültür  Vakfı  olarak çalışmalarımız  devam edecek” dedi.
Ülkü Ocakları  Yönetim Kurulu Üyeleri  caddenin  belli  noktalarına kedi ve köpekler  için kuru mama  bıraktılar.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop