Kaymakam Gültekin’e” Hoş Geldiniz” Ziyareti
reklam

Kaymakam Gültekin’e” Hoş Geldiniz” Ziyareti

Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler ve Yönetim Kurulu Üyeleri Anamur İlçe İsmail Gültekin’i makamında ziyaret ettiler.
Bu haber 2019-10-04 14:24:57 eklenmiş
a

 

 Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  İstanbul Vali Yardımcılığı görevlerini yürütmekte iken Anamur Kaymakamı olarak atanan olan İlçe Kaymakamı İsmail Gültekin’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakam İsmail Gültekin Anamur’da sosyal, sportif, ve STK ve daha bir çok konuda altyapının hazır olduğunu ve bunun sevindirici olduğunu ifade ederek, bundan sonrası için el ele verip, bu alt yapıyı daha da geliştirmek ve Anamur’u geleceğe hazırlamak olduğunu ifade etti.
 Gazeteciler Cemiyeti Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri de Anamur adına kendilerine düşen çalışmalara hazır olduklarını ifade etiler.
Başsavcı Seyfettin Ünal’ı Hayırlı olsun ziyareti
Anamur Cumhuriyet Başsavcısı Seyfettin Ünal’a da nezaket ziyaretinde bulunan Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt  Cömertler  ve Yönetim Kurulu Üyeleri, gazetecilere haberlerin teyit ettirilmesi konusunda  destek istediler.
Anamur’un suç oranı az bir ilçe olduğunu belirten Başsavcı Ünal, Anamur’un huzurlu bir ilçe olduğunu söyledi.

Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici,sürekli  iletişim halinde  olcağız
Anamur Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri Anamur İlçe Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun  dileğinde  bulundular.
Bozyazı Emniyet  Müdürlüğünden,Anamur Emniyet  Müdürlüğüne atanan  Ertuğrul  Ekici ile  Anamur’un  genel yapısı hakkında görüş alış verişinde  bulunan  AGC  Yönetim Kurulu Üyeleri,basın  çalışanlarının   emniyet  mensuplarıyla  her zaman  diyalog  halinde  olması  gerektiğini belirterek,haber konularının  teyidi ile  ilgili  yardımcı olmalarını  talep ettiler.
Emniyet Müdürü Ekici de,basın mensuplarına  her zaman yardımcı olacaklarını  belirterek,” bizlerin  yaptığı çalışmaları en doğru şekilde kamuoyuna  duyurarak, onların haber almasını sağladığınız  için iletişimimiz  kopmayacak”  dedi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YEREL haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
a
aaa
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA