Tuğba& Hidayet Çiftine muhteşem düğün
reklam

Tuğba& Hidayet Çiftine muhteşem düğün

Gülten-Abdullah Gümüş çiftinin eğitimci kızı Gümüş Koleji müdür yardımcısı Tuğba ile Yaşar-Ali İhsan Alp çiftinin oğlu diş hekimi Hidayet görkemli düğün töreni ile evlendiler.
Bu haber 2019-09-26 10:50:04 eklenmiş
a

Anamur belediyesi 82 Sosyal tesislerinde ikibine yakın davetlinin katıldığı düğün töreninde iş ve siyaset dünyasından da yoğun katılım oldu.
Düğün öncesi Aslıhan düğün salonunda Türk örf ve geleneklerine uygun kına gecesi düzenlendi. Konuklar, düğün alanına Bando ekibinin müziği eşliğinde gelin  Tuğba  Gümüş babası ve kardeşinin koluna  girerek  alana geldi..
 Damat Hidayet Alp müstakbel eşini harmandalı oynayarak karşıladı. Konuklara dağıtılan beyaz balonlar çiftlerin gelmesi ile birlikte gökyüzüne bırakıldı.
Gelin Tuğba’nın kardeşi  Av.Abdulkadir  Gümüş, nişan töreninde olduğu gibi  düğün töreninde  de duygusal bir konuşma yaptı.
“Ağlama Değmez Hayat” ve  “Değdi saçlarıma bahar güneşi”  şarkıları eşliğinde, Genç çiftlerin nikahını Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın kıydı.
Evlilik cüzdanını gelin Tuğba Gümüş Alp’e veren, Belediye Başkanı Kılınç,”  geleneği bozmayacağım evlilik cüzdanını kızımıza veriyorum. Allah yuvanızda daima mutlu etsin”  dedi.Daha sonra Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin ile birlikte Alp çiftine Türk Bayrağı armağan ettiler.
Danıştay Üyesi Nizamettin Kalaman, Antalya Döşeme Kaymakamı Cengiz Cantürk ve eşi,  Belediye Başkanı Hidayet Kılınç,  Emniyet Müdürü Mehmet Güngör, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş, Anamur’da görev yapmış yargı mensupları, Siyasi partilerin yöneticileri, resmi kurum amirleri,  iş adamları, Gümüş ve Alp ailelerinin yakınları ve farklı meslek guruplarından iki bine yakın davetli katıldı.
Genç çiftlerin nişan töreninde sahne alan Alanya’dan düğün için özel gelen  sanatçı  Serdar  Onur  söylediği  parçalarla  düğüne  ayrı  renk kattı.
Düğün töreninde Anamur ve Anamur dışından gelen konuklarla tek tek ilgilenen  Gelin Tuğba  Gümüş Alp’in babası  Abdullah  Gümüş  ve  damat  Hidayet  Alp’in babası  Ali İhsan Alp ile  kardeşini  gelin etmenin  heyecanını  yaşayan Av. Abdulkadir  Gümüş   ev sahiplikleri ile   dikkat  çektiler.
Geç saatlere  kadar  süren düğün  törenine katılanlar  Gümüş  ve  Alp ailelerine  iyi  dileklerini ileterek,  Tuğba ve  Hidayet çiftine mutluluklar dilediler.

genç  çiftlerin ellerine  kına gecesinde  Kına yakıldı

Gümüş  ve Alp  Ailleri  konukları birlikte  karşıladı

 Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
a
aaa
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA