Anamur Emniyet Müdürlüğü’nden Aşure Etkinliği

Anamur Emniyet Müdürlüğü’nden Aşure Etkinliği


Bu haber 2019-09-21 10:24:24 eklenmiş
- Yeni Anamur Gazetesi -

Emniyet Müdürlüğü önündeki aşure ikramında servise yardım eden polisler aşure kazanının üzerine nar taneleri ve Hindistan cevizi ile Türk Bayrağı vatandaşların ilgisini çekti. Aşure ikramı okunan duanın ardından başladı.
Emniyet Müdürü Mehmet Güngör, polislerimiz ve askerlerimizin gönlünde tarihten bu yana canını seve seve verecek kadar büyük bir vatan sevgisi olduğunu söyledi.
Emniyet Müdürü Mehmet Güngör;” Muharrem ayı, dostluğun, kardeşliğin pekiştiği günlerdir. Vatandaşımıza daha iyi hizmet verebilmek için böyle bir etkinlik düzenledik. Silah arkadaşlarım, şehitlerimizin kanını temsil eden kırmızı bayrakta olduğu gibi, önce ilk planda Anamurluların, sonra bütün yurttaşlarımızın canını malını ırzını korumak için kendi canlarından seve seve vazgeçiyorlar.  Bu, teşkilatımız kurulduğunda böyle idi, bundan sonra da kıyamet kopana kadar böyle devam edecek. Kendimizden çok biz halkımızı vatandaşımızı düşünüyoruz.” Dedi.
Atatürk Bulvarından  geçenleri   aşure  yemeye  davet eden  Toplum  Destekli  Polislik  Büro Amirliği  ekipleri  ve  emniyet  müdürlüğünde  görevli  polisler vatandaşlarla  yakından ilgilendiler.
Heryıl  olduğu gibi  buyılda   Aşure’yi  yapan, Yalçınkayalar  Yemekçilik  sahibi  İbrahim Çetinkaya, Emniyet Müdürü Mehmet Güngör’ün iki yıl önce yine aşure ikramı ile karşılandığını ve yine aşure ikramının yapıldığı bir günde de uğurlandığını söyledi.Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA