Anamur PEGEM Akademi eğitim öğretim de 5.yılını kutluyor

Anamur PEGEM Akademi eğitim öğretim de 5.yılını kutluyor

Anamur PEGEM Akademi KPSS kursta iddiasını kanıtladı.
Bu haber 2019-09-12 14:28:21 eklenmiş

Hayallerine ulaşmak isteyen gençlerin tercih ettiği Anamur PEGEM Akademi, zengin ders dokümanları tecrübeli eğitim kadrosuyla, bölgesinin en iyi eğitim kurumu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Keyifli  ders saatleri, aile sıcaklığında  atmosferi ve  ciddi  eğitim  çalışmalarıyla, KPSS’ye  girecek gençlerin  ilgi  gösterdiği kurum olan Anamur PEGEM Akademi,2018 eğitim öğretim yılında Türkiye genelinde  KPSS sınavına giren  1.5 milyona yakın aday arasında bölgenin en iyi derecesi olan 342. sıraya öğrenci yerleştirmeyi başardı.
Yapılan sınavlarda ilk 1000 kişi arasına toplam 8 öğrenci yerleştirerek bölgede kendini kanıtladı.
Beş  yıl önce bir grup  genç  eğitimci tarafından  kurulan Anamur PEGEM Akademi, kuruluşunun 5. Yılı olmasına rağmen devlet kademelerine 300’ün üzerinde memur ataması gerçekleştirerek Anamur halkının da  takdirini  kazandı.
Kurs ve eğitim programları alanında başarısını kanıtlamış bir kurum olan Anamur PEGEM Akademi eğitimcileri, başarının bir yetenek olmadığını, sistemli çalışmanın ürünü olduğunun bilinciyle,  2019-2020 eğitim yılında da onlarca gencin KPSS’de başarı göstermelerinde etkili olacak.

 Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA