Karabay’dan,Ziraat Odasına iadeyi ziyaret

Karabay’dan,Ziraat Odasına iadeyi ziyaret

Mersin Büyükşehir Belediyesi̇ Anamur Koordinasyon Şube Müdürü Gül Karabay Ziraat Odasını ziyaret ederek, oda Başkanı Ahmet Şeref Gümüş ve Oda Meclis Başkanı Adem Çevik ile görüştü.
Bu haber 2019-09-11 09:40:30 eklenmiş

Koorninasyon müdürü  Karabay; Mersin Büyükşehir belediye başkanı Vahap Seçer'in, Ziraat odalarını  önemsediğini belirterek,Ziraat  odalarının sorunları ile bizatihi ilgilenileceğini, üreticilerimizin hem kendileri, hem de memleketin tamamı  adına baştacı olarak gördüğünü, tüm imkanlar dahilinde tarıma katkı sağlama noktasında ortak paydada,aynı dil ile 7 gün 24 saat yanımızda olduklarını bilmemizi istediklerini  söyledi.
Anamur-Bozyazı Ziraat odası Başkanı Gümüş  ise, Koordinasyon  müdürü Gül Karabay'a  ziyaretleri  nedeniyle  teşekkür  etti.
Gümüş;”Müdürümüz ziyaret vesilesi ile bu müsbet düşünceleri ile bizleri onura etti. Mersin Büyükşehir Belediye başkanımız Vahap Seçer’in  tarım  sektörüne  verdiği önemi  bizlerle  paylaştı.Tüm kurum ve kuruluşlarla olduğu  gibi  Koordinasyon  Müdürü  Gül Karabay  hanımefendi ile de uyumlu bir çalışma içinde olacağız” dedi.

 


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA