29 Ekim’de açılması planlanıyor

29 Ekim’de açılması planlanıyor

Milletvekili Taşkın, Anamur devlet hastanesinde eksiklikleri inceledi.
Bu haber 2019-09-10 12:06:42 eklenmiş

AKParti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın tamamlanmak üzere olan Anamur yeni devlet hastanesinin açılış öncesinde incelemelerde bulunmak üzere Anamur’a geldi.
Anamur Devlet Hastanesi Baş Hekimi Op. Dr. Serkan Boz,AKParti Anamur İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz ile birlikte hastanenin tamamlanarak hasta kabule başladığı üniteler ile kısa süre içinde bitirilmesi yolunda çalışmaları sürdürülen bölümlerde incelemelerde
bulundu.
Yeni devlet hastanesinin 29 Ekim Cumhuriyet  Bayramında  açılması planlanıyor. 80 yıllık eski hastanede gerekli teçhizat ve poliklinikler ile branş doktorların bulunmaması nedeniyle her yıl Mersin, Adana, Alanya ve Antalya'ya gitmek zorunda kalan bine yakın hasta artık modern bir hastanede sağlık hizmeti alabilecek.

Yeni devlet hastanesinin 29 Ekim tarihinde tamamen bitirilmesini hedefleniyor Başhekim Operatör Doktor Serkan Baz "Anamur'un sağlık sorununa köklü bir çözüm getiriyoruz. Kalkınma Bakanımız Lütfi Elvan başta olmak üzere, Mersin Valisi Ali İhsan Su ile Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu'nun desteğini arkamıza alarak ilçenin önümüzdeki yüz yıllık sağlık sorununa kesin bir çözüm sağlıyoruz" dedi.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA