Anamur Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

Anamur Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

Ülkü Ocakları Anamur İlçe Başkanlığında 3 yıldır Başkanlık görevini yürüten Hüseyin Batun, görevini, Ülkü Ocaklarında yetişmiş İbrahim Ateş’e devretti.
Bu haber 2019-09-09 14:38:57 eklenmiş

Ülkü Ocakları  İl Başkanı  Çağrı  Ünel’i  Pullu da karşılayan  Ülkü  Ocakları  Başkanı Hüseyin Batun, İbrahim  Ateş ve  Ülkü Ocakları gençleri  daha sonra, Ülkü Ocakları ilçe  Başkanlığı’na geçtiler.
Burada yapılan devir teslim töreninde konuşan,  başkan Hüseyin Batun, “bugün  3 yıl  önce  büyük bir gururla aldığımız, bugüne kadar   gururla,onurla ve şuurla  taşıdığımız  bayrağımızı,aynı gurur ve şuurla  İbrahim Ateş  kardeşimize  devrediyorum.Bu davaya,davamıza emeği  geçen tüm ülküdaşlarıma  sonsuz teşekkür  ediyor,görevi  devralan  dava arkadaşım  İbrahim  Ateş’e  bu onurlu  görevinde  başarılar  diliyorum ”dedi.
Görevi  devralan  İbrahim Ateş de  konuşmasında;” Bu kutlu  davada  kanımın  son damlasına  kadar,her şartta   onurla  hizmet edeceğim. Büyük ülkülere  ulaşmayı  hedef belirleyen bir kardeşiniz  olarak, dava sancağımızı  bizden sonraki  dün olduğu  gibi  bugünde en küçük bir leke sürmeden, ülkücü  camiaya  yakışır  şekilde  yürüteceğim.
Bugüne kadar Ülkü  Ocakları Başkanlığını  yürüten  kıymetli  dava arkadaşım  Hüseyin  Batun’a  teşekkür  ederim” diyerek  kendisine  armağan edilen  Kuran-ı Kerim  ve  Türk Bayrağını  öperek teslim aldı.
Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Çağrı Ünel de yaptığı  konuşmada;”Tüm dava arkadaşlarıma katılımları  için teşekkür  ederim. Hüseyin Başkanıma davamıza verdiği hizmetler için ayrıca teşekkür ederim.Allah  hepinizden razı olsun. Yeni   dönemde   İbrahim  başkanımızda, inşallah  görevini  ülkücü  camiaya yakışır şekilde  yerine  getireceğine  inanıyorum. Allah yardımcısı  olsun” şeklinde  konuştu.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA