İYİ Parti İlçe Başkanlığına Kahvecioğlu atandı

İYİ Parti İlçe Başkanlığına Kahvecioğlu atandı

Anamur İYİ Parti İlçe Başkanlığına Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kahvecioğlu atandı.
Bu haber 2019-08-28 22:25:24 eklenmiş

Parti binasında yapılan devir teslim törenine İl Başkanı Ali Can Özbayrak, İlçe Başkanları, Anamur yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları başkanı Fatih Hakan Akçoru ve partililer katıldılar.
Törende  konuşma yapan Eski Başkanı Erdal Bulut, kurucu ilçe başkanlığı döneminde en büyük fedakarlığı kendisine gösterdikleri destekle eşi ve çocuklarının ortaya koyduğunu söyledi ve teşekkür etti. Anamur’un İYİ Partili Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin de partinin ilerlemesi için büyük bir özveri gösterdiğini kaydeden Bulut, hem Türe’ye ve hem de 31 Mart Seçimlerinde partiyi yalnız bırakmayan partililere teşekkür ederek “Birlikte çalıştığımız Osman Kahvecioğlu’nun bayrağı daha da ileriye götüreceğinden eminim.” Dedi.
İlçe Başkanlığı’na  atanan Osman Kahvecioğlu da gece gündüz çalışarak İYİ Parti’nin yürüdüğü iktidar yolunda Anamur da daha yoğun bir katılım sağlayacaklarını söyledi. İlçe Başkanımız Erdal Bulut’tan aldığım bayrağı Büyük önder Mustafa Kemal'in ilkeleri doğrultusunda sizlerinde desteği ile daha da zirveye taşıyacağıma inancım tamdır. Bu süreçte kendisine güvenerek bu göreve layık gören başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcım Sayın Koray Aydın, İl Başkanım Sayın Alican Özbayrak ve İlçe Başkanım Sayın Erdal Bulut’a teşekkür ediyorum.” Dedi.
Devir Teslim törenini gerçekleştiren İl Başkanı Alican Özbayrak’ta, halef selef İlçe Başkanlarına ve İYİ Parti’nin ilk belediye başkanı Mehmet Türe’ye teşekkür etti.
Törende eski başkan Erdal Bulut, yeni başkan Osman Kahvecioğlu’na Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti.
Kahvecioğlu da Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı’nı öperek teslim aldı. Samimi ve kararlı bir ortamda gerçekleşen devir teslim törenine katılanlar ise İl Başkanı Alican Öz Bayrak ile birlikte Kahvecioğlu ve Bulut’u alkışlayarak tebrik etti.
 Alican Özbayrak Mersin İl Genelinde  İYİ Parti’nin kongre sürecinin Kasım ayında başlayacağını belirterek isteyen herkesin İl Başkanlığı’na aday olabileceğini ve delege belirlenmesinde hiç kimsenin iradesine müdahale edilmeyeceğini söyledi. Müdahale edildiği takdirde demokrasinin ortadan kalkacağının altını çizen Özbayrak, hısım akraba diyaloglarından ise kesinlikle uzak durulması gerektiğinin altını çizdi.

 


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA