Sabiha ile Yasin’e masal gibi düğün

Sabiha ile Yasin’e masal gibi düğün

Geçtiğimiz yıl görkemli bir törenle evlilik yolunda ilk adımlarını atan, Konak inşaat sahibi iş adamı Yener Fazlıoğlu’nun oğlu Yasin, masal bir düğünle evlendi.
Bu haber 2019-08-27 16:23:09 eklenmiş

Ümmühan-Yener Fazlıoğlu çiftinin oğlu Yasin ile Hatice-Cemil Şah çiftinin  güzel kızları  Sabiha  Anamur  Belediyesi  82 Sosyal  Tesislerinde  gerçekleşen düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdi.
Düğün törenin yapılacağı bahçeye onlarca arkadaşlarının ellerinde beyaz balonları havaya bırakarak karşıladığı genç çiftler ilk danslarını da alkışlar arasında yaptılar.
Anamur Belediye Başkanı  Hidayet Kılınç, Belediye  Başkan  Yardımcısı  Türkan Kasapoğlu,Ören Beldesi  son belediye  başkanı Aziz Doluoğlu,AKParti  İlçe Başkanı M.Feyzullah  Yılmaz,AKParti  Bozyazı İlçe  Başkanı Seçkin Taş, MHP İlçe  Başkanı  Adnan Gübbük,Anamur Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu, Anamur Esnaf  Kefalet  Kredi Kooperatifi  Başkanı  Ahmet Özdemir,Belediye  Meclis Üyeleri, değişik meslek  gruplarından  çok sayıda  davetlinin  katıldığı  düğün töreninde  Karadeniz ve  Anamur yöresine  özgü şarkılar,türküler  piyanist Hasan Doludeniz  tarafından söylendi.
İnşaat sektöründe yüzlerce konut ve işyeri yapımında imzası olan iş insanı  Yener  Fazlıoğlu’nun, Karadenizli  olması dolaysıyla  Karadeniz’den  gelen  akrabaları ve yakın dostları  düğüne  renk kattılar.
Düğün töreninde Belediye Başkanı Hidayet Kılınç tarafından kıyılan nikah töreninde,  Sabiha ile Yasin”  evet”  dediklerinde düğüne katılanlar tarafından uzun uzun alkışlandılar.
Geç saatlere kadar süren düğün töreninde sahneyi  boş bırakmayan davetliler,  genç çiftleri tebrik etmek için, yoğunluk  nedeniyle  uzun süre kuyrukta  beklediler.
Gecenin sonunda ise Fazlıoğlu ve Şah çifti  mutlu  günlerini  paylaşan tüm davetlilere  teşekkür ettiler.
 

 

 

 

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA