CHP’den İYİ Partiye Ziyaret

CHP’den İYİ Partiye Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur İlçe yönetimi İYİ Parti İlçe Yöneticilerine iadeyi ziyarette bulundu.
Bu haber 2019-08-23 10:24:58 eklenmiş

CHP İlçe başkanı Turabi  Yeşilçayır ve  yönetim kurulu üyelerini  teşkilat binasının girişinde  karşılayan, İYİ Parti ilçe başkanı Erdal Bulut ve  yönetim kurulu üyeleriyle  ülke  gündemi üzerine konuştular.
İYİ Parti İlçe binasında gerçekleşen ve yaklaşık bir saat süren ziyarette ilçenin genel sorunlarının yanı sıra, teşkilat faaliyetleri ve seçim sonrasına ilişkin görüş alış verişinde bulunuldu.
CHP İlçe başkanı Turabi Yeşilçayır yaptığı konuşmada,” İYİ Parti İlçe Başkanı Erdal Bulut  ve  Yönetim kurulu  üyeleri  partimizi  ziyaret etmelerinin  hemen ardından bizde  iadeyi  ziyarette  bulunduk.  İlçe  Başkanı Erdal Bulut beyin şahsında,öncelikle gösterdikleri alakadan dolayı yönetim kurulu üyelerine,ilçe  örgütüm adına  teşekkür ederim. Yerel ve genel anlamda birçok konuyu istişare etme fırsatı bulduk. Verimli bir görüşme oldu.  Her zaman söylediğimiz gibi,   Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer Başkanımızın  sık sık  vurguladığı  üzere ilçemizin  menfaatine  olacak  her  çalışmayı,ayrım gözetmeksizin hizmet  verilmesi için  üzerimize düşeni  yapmaya gayret  ediyoruz”  Dedi.

 


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA