UĞUR KURS MERKEZİ AÇILIYOR

UĞUR KURS MERKEZİ AÇILIYOR

Açıldığı günden bu yana, öğrencilerin yeteneklerini ve ilgi alanlarını, keşfeden, araştıran ve üreten mutlu nesillerin yetişmesine emek veren Uğur Okulları idarecileri ve öğretmenleri yaz tatilin yine eğitim alanında değerlendiriyor.
Bu haber 2019-08-01 14:48:46 eklenmiş

Başarının nicelikle değil kalite ve disiplinli çalışmayla elde edilebileceğine inanan Anamur Uğur Okulları idarecileri ve öğretmenleri 2019-2020  Eğitim  Öğretim yılında da,gençlerin hayatın her alanında  başarılı  olmaları için ter dökecek.
Anamur Uğur Okulları Kurucusu Abit Eski,
Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı bir eğitim anlayışı ile öğrencileri bir üst öğretim kurumuna en iyi şekilde hazırlamak amacıyla “Uğur Kurs Merkezi”nin 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında faaliyete geçeceğini söyledi.
Eski;”  öğrencilerin kendilerini özel hissedecekleri 4- 8 ve 16 kişilik sınıflar hazırlıyoruz.  Amacımız
orta öğretimden mezun öğrencilerin arzuladıkları üniversiteye yerleşmelerini sağlamak.
UĞUR ailesinin öğretmen kadrosu nasıl en verimli şekilde idare edileceği konusunda çok güçlü bir birikime sahipler. Bunun  için de,öğrencilerimize verilen eğitim kalitesi en üst seviyeye ulaşmıştır.
Uğur Kurs Merkezi olarak gençlerimizi çağdaş bir eğitimle ayakları üzerinde durabilen, güvenle bakan, alanlarında zirvede kalabilen, kendilerine, ailesine ve ülkesine faydalı birer birey olarak yetişmelerini sağlamanın gururunu velilerle birlikte yaşamak arzusundayız”  diye konuştu.
Akdeniz Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No: 145/z01 adresinde açılacak olan UĞUR
Kurs Merkezi’ne ( 0.554.5920909)nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA