Anamur Kültür ve Muz Festivali yarın başlıyor

Anamur Kültür ve Muz Festivali yarın başlıyor

Anamur Belediyesince bu yıl 13.sü düzenlenecek olan Uluslararası Kültür ve Muz Festivali yarın başlıyor.
Bu haber 2019-07-18 10:27:52 eklenmiş ve 120 kez görüntülenmiştir.

19-20 2019 Temmuz  tarihlerin de iki gün sürecek  festival, yarın  (19 Temmuz Cuma günü) saat:17.00 de Anamur Belediyesi önünden başlayacak olan kortej yürüyüşü ile start alacak.
Atatürk Bulvarından başlayacak olan Kortej yürüyüşü, Muşurup sanat  Sokağına kadar sürecek. Yol boyunca Azerbaycan KKTC ve Ankara ve Malatya Battalgazi halk oyunları ekiplerinin gösterileri sergilenecek. Muşurup  sokağında yöresel ikramlardan sonra festival Belediye 82 sosyal tesislerinde devam edecek.
Festival alanındaki kültürel ve ticari stantların gezilmesi ve buna benzer etkinliklerden sonra saat 21.30 da Ali Kınık konseri ile 1.gün son bulacak.
Festivalin 2.gününde 82 belediye sosyal tesislerinde halk dansları gösterileri ve sportif müsabakaların ödül törenlerinden sonra saat 21.30 da Serkan Kaya konseri düzenlenecek.
TURNUVALAR SONA ERDİ
Anamur Belediyesi tarafından bu 13. sü düzenlenen Uluslararası Kültür ve Muz Festivali sportif faaliyetleri kapsamında tek bayanlar teniste 
Fatma Ceylan rakibi Nebahat Saraç’ı 7-5, 5-7 ve 6-1 setlerle 2-1 yenerek birinci oldu.
Sporculara katılım belgeleri ve ödülleri Anamur Belediyesi Spor İşleri Müdürü Alper Erdem tarafından verildi.
BASKETBOL TURNUVASI 
Anamur Belediyesi tarafından bu yıl 13.sü düzenlenen Kültür ve Muz Festivali Sportif Faaliyetleri kapsamında ;basketbol' da 8-16 yaş 1.takım 1. Yunus Kıvrak 2. Nihal Yılmaz 3. Ceylin Kadiroğlu 4. İrem Kadiroğlu 1. takım finali kazandı. 2.Takım 1. Alperen Yunt 2. Melek Yunt 3. Tuğçe Şenkal 4. Ata Ehliz basketbol 16-18 yaş büyükler Anamur Qarriors 1. Alperen Erkek 2. Enes Öz 3. Bora Karabay Pandora 1. Mertcan Muz 2. Doğukağan Kılınçkını 3. Ahmet Talha Toru Sporculara Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç tarafından katılım belgeleri ve ödülleri verildi Büyükler baskette Pandora takımı birinci oldu.
SANTRANÇ TURNUVASI 
Anamur Belediyesi tarafından bu yıl 13. sü düzenlenen Kültür ve Muz Festivali Sportif Faaliyetleri kapsamında; Satranç 8-15 yaş 1. Mert Gani Balcı 2. Furkan Kahveci 16 yaş üstü 1. Fatih Bal 2. Mustafa Yılmaz 1.lere Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç tarafından katılım belgeleri ve ödülleri verildi. Görme engelli milli sporcumuz Remzi Çolak’a da katılımlarından dolayı katılım belgesi, madalya ve Anamur Kalesi’nin tablosu verildi.

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop