Anamur’da Belediye-Vatandaş El Ele

Anamur’da Belediye-Vatandaş El Ele

Anamur Belediyesi- Vatandaş El Ele iş birliği ile Akdeniz Mahallesinde” Gülşen-Apdulnasır Aydın” çocuk parkı açılışı, şehitler anısına saygı duruşu, istiklal marşının okunmasının, ardından Belediye din görevlisi Yalçın Şahin’in duasının ardından parkın açılışı gerçekleşti.
Bu haber 2019-07-17 15:25:16 eklenmiş ve 181 kez görüntülenmiştir.

4 Dönüm arazi üzerine kurulan parkın açılışına Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Güngör, AKParti İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gülşen-Apdulnasır Aydın parkı açılışında konuşma yapan iş adamı Aydın, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın  “
Belediye- Vatandaş El Ele”  işbirliğini önemsediğini, kendisine gelen talebe olumlu cevap verdiklerini söyledi.
Aydın,” Sayın başkanımızın önerisi ile açılışını yaptığımız parkı Akdeniz Mahallesi sakinlerine ve çocuklarına armağan ediyoruz. İnşallah güvenlik içinde burada sporlarını da yapacaklar, oyunlarını da oynayacaklar”  dedi.
 Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç da yaptığı konuşmada,Belediye- Vatandaş El Ele”  çalışmasına iş adamlarının duyarlılık gösterdiklerini belirterek, Belediyenin hizmetin yanında halkla birlikte olmasını önemsediğini kaydederek,” Apdulnasır kardeşimize teşekkür ediyoruz. Belediye- Vatandaş El Ele kampanyamıza destek vermek isteyen iş adamlarımızla görüşmeler yapıyoruz. Sizlerle  daha birçok  açılışı  birlikte  gerçekleştireceğiz ”diyerek, parkın  düzenlemesinde  emeği geçenlere  teşekkür etti.
Kaymakam Mehmet  Kurdoğlu  ise  parkta en kısa sürede   ışıklandırma  yapılması  gerektiğine  dikkat  çekerek,”  eskiden aile  ve komşuluk  sohbetleri  daha farklıydı. Şimdi sohbetlerin yapıldığı yerlerden biri de parklar. Açılışını yaptığımız bu parkta, çocuklarımızın ve ailelerinin güvenlik içinde zaman geçirmelerini diliyorum”  diye konuştu.
Konuşmaların  ardından park  gezilerek,  parkın  yapımını  üstlenen  Apdulnasır Aydın’a  teşekkür  plaketi takdim edildi,eksiklerle ilgili  konuşmalar  yapıldı.Gülşen-Apdulnasır Aydın  parkında, çocuk  ayun  alanı,spor aletleri,basketbol  ve  küçük futbol  sahası  bulunuyor.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop