Çöp konteynırlarından ne istediniz!..

Çöp konteynırlarından ne istediniz!..

Vatandaşın parasıyla yapılan çöp konteynırlarına zarar verdiler..
Bu haber 2019-07-16 12:55:44 eklenmiş ve 80 kez görüntülenmiştir.

Anamur sokaklarına estetik bir görünüm kazandırmak üzere Anamur Belediyesi tarafından yenilenen ve estetik bir görünüm kazandırılan çöp konteynırları kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından kırıldı.
 Anamur cadde ve sokaklarına kısa  bir süre  konulan  ve vatandaşların da  beğenisi  alan, konteynırlara zarar  verilmesi  vatandaşlar tarafından  kınandı.
Çevreye saçtığı kötü kokular ve çirkin görüntülerden kurtarılmak amacıyla Anamur Belediyesi tarafından yenilenen çöp konteynırları kimliği belirsiz kişi yada kişilerin saldırına maruz kaldı.
  Anamur Belediyesinden yapılan açıklama ile Anamur’un estetiği için geliştirilen çöp kutularına zarar verenlerin tespit edilerek gerekli yasal işlem yapılacağını  söyledi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop