Anamur Sınavda mezuniyet sevinci

Anamur Sınavda mezuniyet sevinci

Akademik ve sosyal hayatlarında başarılı öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyen Anamur Sınav Koleji , 2019-2020 eğitim öğretim yılı mezunlarını verdi.
Bu haber 2019-06-12 22:07:37 eklenmiş

Okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Anamur Sınav okulları kurucu müdürü Seher Gümüş mezuniyet töreninde yaptığı konuşmada;”Eğitimde mesafe kat etmiş ülkelere baktığımızda dikkati çeken en önemli faktör, gerek müfredat, gerekse uygulanan programlardaki sürekliliktir.
Yani istikrarla ve kararlılıkla eğitim programlarını devam ettiren ülkeler yaşam standartları yüksek, dünyadaki lider devletlerarasındaki yerini almış ve dünya milletlerine yön vermektedirler. 30 yılı aşkın bir eğitim birikimine sahip olan Sınav Eğitim Kurumları, kurulduğu günden itibaren işini çok ciddiye aldı, hedefini hep yüksek tuttu. Ülke çapında KOLEJ, ANADOLU LİSELERİ, FEN LİSELERİ kurarak eğitimde kurumsal kimliğini ortaya koydu.
Seçkin kadrosu, nitelikli yayınları, etkin ders ve başarı takibiyle herkesin güvenini kazandı.
Eğitimdeki yüksek başarı ve performansından dolayı çok tercih edildi ve yıllarca üst üste vergi rekortmeni oldu.
Başarısı birçok saygın kuruluş tarafından ödüllendirildi.
Sınav okulları geçen ay yine bir ilke imza atarak ABD le INTERNATIONAL STUDENT EXCHANGE BY SHORE  Ve sınav eğitim kurumları ile EDİBUCK işbirliği resmi sözleşmesini imzalayarak çift diplomalı eğitime ilk adımını atmış oldu.
Biz Sınav Okulları olarak, Bir ülkeyi çağdaş uygarlık seviyesine ulaştıracak olan en temel unsurun iyi eğitimli yüksek nitelikli ve bilgi çağına uygun nesillerin yetiştirilmesi gerektiğine inanıyoruz.
Bu inancın bize verdiği güçle İnsan kişiliğini işleyen, zamanı, bilgiyi ve teknolojiyi iyi kullanabilen, bireylerin, zihni kapasitelerini açığa çıkaran, insan onuruna saygıyı esas alan, insan aklını kullanma sanatının önemini bilen, insan haklarını koruyan, demokrasiye inanan, milli ve manevi değerlerini devam ettirebilecek, çok yönlü kişiliğe sahip, herkesi sevgi, güven ve hoş görü ile kucaklayan, kendisi ile barışık Atatürkçü gençler yetiştiriyoruz.”dedi.
Gümüş’ün konuşmasının ardından öğrencilere tek tek kürsüye davet  edilerek mezuniyet  belgeleri  verildi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA