Bozyazı HEM’den O An’a Deklanşör

Bozyazı HEM’den O An’a Deklanşör

Bozyazı Halk Eğitim Müdürlüğü Tarafından Açılan Fotoğrafçılık Kursu Hem Teorik Hem De Pratik Olarak Aralıksız Devam Ediyor.
Bu haber 2019-06-12 22:04:26 eklenmiş

Kursların Aralıksız Devam Ettiğini Kaydeden Bozyazı Halkeğitim Müdürü Ahmet Aydul, Bu Yıl Bozyazı Halk Eğitim Merkezinin  Bu Yıl Çeşitli Kategorilerde Açtığı 190 Kurstan Bin 116 Erkek Ve Bin 690 Kadın Olmak Üzere Toplamda 2 Bin  806 Kursiyerin Yararlandığını Kaydetti. Fotoğrafçılık eğitiminin bunlardan sadece birisi olduğunu söyleyen Aydul, “Halk Eğitim olarak kursiyerlerimiz kendisini hangi kategoride geliştirmek isterlerse yeterli başvuru olduğu taktirde o kategoride kurs açıyoruz. İki yıldır Mithat Ünal arkadaşımızın öncülüğünde devam eden fotoğrafçılık kursumuzda Bozyazıda yaklaşık 150 kursiyerimiz fotoğrafçılık hakkında temel bilgi sahibi oldu. Bunun daha da ilerleyeceğine olan inancım tamdır. Daha önceki dönemlere baktığımızda katılım oldukça az idi. Şimdi vatandaşımız doğrudan Halk Eğitim Müdürlüğümüze gelerek Fotoğrafçılık kursuna katılıyor. Bana göre bu önemli bir gelişme ve Bozyazı’nın tanıtımı içinde önemli bir adım.” Dedi. Usta öğretici Mithat Ünal’da, hem Anamur hem de Bozyazı da, iki yılda küçükten büyüğe 250 vatandaşımızın fotoğrafçılık kursundan yararlandığını söyledi. İçlerinden işyeri açarak ekmek parasını kazanan öğrencilerininde olmasının kendisini oldukça memnun ettiğini kaydeden Ünal hedeflerinin fotoğrafçılık kursuna katılan öğrencilerimizin hem ulusal hem de uluslar arası fotoğraf sektöründe iddalı yerlere gelmelerinin en büyük temennisi olduğunu söyledi.
Önümüzdeki günlerde bu konuda gruplar oluşturarak  hem Anamur hem de Bozyazı da girişimler başlatacağını kaydeden Ünal; “ Hayata bu güne kadar olumsuz bakmadım. Olmaz olmaz deme, olmaz olmaz.’ Diyenlerdenim. Eğer insan bu hayatta bir soru soruyorsa mutlaka o sorunun  bir cevabı vardır. Biz fotoğrafçılar grubu olarak kendi kategorimizdeki soruların cevabını bulacağız. Bu konuda bize bu kapıyı açan Bozyazı Halk Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Aydul’a teşekkür ederim.” Dedi.  Teorik olarak Bozyazı Halk Eğitim Müdürlüğü’nde verilen kurslarımız, uygulamalı olarakta Bozyazı’nın değişik yerlerinde devam ediyor. Katılmak isyetenler için ise önümüzdeki günlerde yeni kayıtlarımız başlıyor. 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop