Sevda-Furkan çiftine çifte düğün

Sevda-Furkan çiftine çifte düğün

Nefise –Mehmet Cop çifti, oğlu Furkan’ı evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.
Bu haber 2019-06-11 09:53:02 eklenmiş

Nimet-Mustafa Ak çiftinin kızları Sevda ile yaşamını birleştiren Furkan’ı bu anlamlı gününde yakın akrabaları ve dostları yalnız bırakmadı.
Mersinde yapılan düğünün ardından, bir gün sonra Anamur’da Buket düğün salonunda gerçekleşen düğün’e Nefise-Mehmet Cop çiftinin aileleri ve yakın çevresinden çok sayıda davetli katıldı. Konfeti altında salona giren çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
Genç damat ve gelinin beraberliklerini ve sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları bu özel günlerine çok sayıda davetli katılarak, çiftin mutluluğunu paylaştı.
Gerçekleştirilen düğün törenine kendileri için hazırlanan düğün pastasını birlikte kesen Sevda-Furkan çifti,yuva kurmanın sevincini yaşadılar.
Sevda ve Furkan çiftinin mutluluğunu paylaşan davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.
Anamur  Belediye  Başkanı  Hidayet  Kılınç'ın,Anamur dışında  olması  nedeniyle  katılamadığı düğüne  Belediye  Başkan Yardımcısı  Ahmet  Çetin ve  MHP  İlçe Başkanı  Adnan  Gübbük ve  Yönetim Kurulu  tam kadro  katıldı.

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop